Mütemadi el ve ayak soğukluğu

Merhaba.
Kendimi bildim bileli ellerim ve ayaklarım buz gibi. Bakın soğuk demiyorum; buz gibi. Yazın en sıcak zamanları bile insanlara nispeten daha soğuk oluyor, o zamanlar çok da rahatsız etmiyor beni fakat diğer mevsimlerde işkence yaşatıyor. Hatta bazen o kadar soğuk oluyor ki sürekli karıncalanma hissi yaşıyorum. Ve cildim acıyor. Isıtmak için her yolu deniyorum, ellerimle bi saat kahve kupası da tutsam bıraktıgım gibi yine aynı sogukta. Kimseye dokunamıyorum da irkiliyor insanlar :)
Doktora gitcek kadar ciddi bi sorun olmadıgını düşündüğümden hep es geçiyordum fakat belki ciddi bi kan dolaşımı problemim falan vardır diye aklıma esti birden. Sizce benim problemim ne? Ve kalıcı ısınma cözümleriniz var mı?

Kadın mısınız? Selülit de var mı? Genel bir dolaşım sistemi yavaşlığı olabilir. Hani bir hastalık falan değil belki, ama az çalışıyordur belki.

  • trachemys scripta elegans  (04.10.13 01:32:43)
Kansizlik yahut dolaşım bozukluğu

  • gis  (04.10.13 03:20:05)
bende de aynı problem var ve hep kansızlık olduğunu söylediler. ha bir şey yaptım mı? hayır yapmadım.. şu an bile elim ayağım buz gibi..

  • kafa koparan manyak  (04.10.13 10:09:37)
Bende de vardı bu. Kansızsın dediler, kan sayımım normal çıktı. Dolaşımdan dediler, az spor yaptım, yine değişmedi. Sonra bölüm değiştirdim, stresim azaldı, tataaam, gayet normalim şimdi. Siz yine de kan sayımınızı yaptırın ama bendeki sonuç böyleydi. Aklınızda bulunsun...

  • SiyamkedisiZorro  (04.10.13 11:36:26)