bugünlerde ne giyiyorsunuz?

havalar çok soğudu. adapte olamıyorum, ne giyeceğimi bilemiyorum. siz ne giyiyorsunuz üst ve ayakkabı olarak?

ben bugün bot ve mont giydim ve buna rağmen üşüdüm.

  • justinho26  (03.10.13 22:54:02)
bugün: bot, mont, gömlek üstü sweat.

vay amk kış gelmiş resmen.
  • sen git ben geliyorum  (03.10.13 22:54:14)
ayakkabı air force one giyiyorum bilekli.tank gibi ayakabbı,ne yağmur geçiriyor ne üşütüyor.gore-texi aratmıyor.Maşallah diyim de nazar değmesin.

Üstüne normal kot.

Onun üstüne kapşonlu sweatshirt.mont olarak da ince bir rüzgarlık.atkı,bere de takıyorum.
  • jpsartre  (03.10.13 22:54:44)
sweatshirt ,deri ceket,keten pantolon , günlük ayakkabı.

  • zlatanibrahimovic11  (03.10.13 22:55:19)
Günlerdir ilk kez çıktım dışarı, deri ceket ve günlük ayakkabıyla, dondum resmen, insanlar mont ve bot giymeye başlamış hiç haberim yok.. Yarından itibaren ben de başlıyorum monta bota..

  • mutekebbir  (03.10.13 22:55:51 ~ 22:56:11)
yazmış gibi giyiniyorum. tek fark kapşonlu.

  • sttc  (03.10.13 23:00:22)
evden çalışıyorum, eşek gibi çalışıyorum ve kışlıkları bazanın derinliklerinden çıkarmaya vakit bulamadığım için kaç gündür evden çıkamıyorum :)

  • kül  (03.10.13 23:01:26)
Kot tshirt deri ceket ve New balance

  • GibsonRules  (03.10.13 23:01:47)
keten, gömlek, hırka, mont.

  • tescillimarka  (03.10.13 23:07:17)
ben basket şortu ve t-shirtle çıktım yanlışlıkla gözüm falan dondu o derece. Z ile evet.

  • eofor  (03.10.13 23:08:14)
kat kat giyiniyorum, terledikçe çıkarıp üşüdükçe geri giyiyorum. ofis aşırı sıcak dışarısı aşırı soğuk. ortayolu böyle buldum.

  • in vino veritas  (03.10.13 23:11:55)
çok soğuk olmayan ama kalın giyinmeyi gerektiricek havalarda giyeceğim deri ceketlerimi giyiyorum aslında hava mont paltoluk benim için ama yaz dan bi anda monta geçmek istemiyorum ceketlerim nolucak :( o yüzden sırf giymek istediğim için üşüyerek deri ceketlerimi giyiyorum. bana kalsa bugün palto giyerdim :(

  • disardayim  (03.10.13 23:16:59)
botlarımı çıkarttım bu sabah. ince çorapların üzerine kalın çorapları giydim. hırka giyiyordum kaç gündür bugün resmen dondum hırkayla da. yarın için bi kazak çıkartacağım.

  • kakao  (03.10.13 23:43:44)
üstte kazak, çantaya hava ısınırsa diye atılmış tişört (kazağın yakasına göre içine de giyilebilir) üstüne ceketimsi bi şey, üstüne ince mont. ayağımda bot tabiy. götüm dondu.

erkek arkadaşım kaşe giymişti, mutluydu. kaban havası gelmedi diye artislik yaptım ama çok soğuk lan :/
  • mutevazi  (03.10.13 23:58:52)