kızların en çok tercih ettiği erkek

Mesela hiç bir şekilde uğrasmaz kız ile ,kız gelir erkeğin telini alır ,erkeği davet eder,erkeğe açılır ve ondan hoşlanır falan filan yani erkeklerin kızların peşinden koştuğu durumun tam tersi var mı aramızda o tür erkekler ? Olm farkınız ne sizin naptınız siz ?

var.

ben değilim ama olan arkadaşlarım var.
  • efrasiyab87  (03.10.13 22:13:35)
yer yer o kişi, yer yer tam tersi olabiliyorum. duruma göre herkes farklı roller oynar zaten normal bu.

  • roket adam  (03.10.13 22:14:39)
ilgi göstermezsen ilgilenirler. bildiğin kaçan kovalanır olayı yani. cool takılıp yüz vermedin mi "bu niye beni sallamıyo yaaa ühühü ay aşık oldum galiba" derler.

  • neira  (03.10.13 22:15:41)
Ya ilk adımı açık bi şekilde erkek atsin. Sonra da hiç yapmamış gibi davransin. Benim gibi bazı gerizekalı kizlar bayılıyoruz. Ne bileyim git bi yerde gördün. Tanis. Telefonunu iste kendi telefonunu ver falan. Sonra ayril. Sanki tanışmak isteyen sen değilsin gibi. Vur kac.

  • odetojoy  (03.10.13 22:19:25)
oluyor abi şimdi çok küfür yiyeceğim ve troll/yalancı damgası yiyeceğim burda ama ben ya sarhoşsam yada çok hoşlanmışsam gidip muhabbet kurmaya çalışırım. onun dışında hep bana yazılıyorlar.

anahtar kelime vücut hacım. öyle mükemmel bi tipim yok ama kaliteli vücudum var(haftada 5 gün,günde 3 saat çalışıyoruz olm). ben böyle mi doğdum? hayır tabii ki. lisede small tshirt'ün bol geldiği bi çirozdum.vücut çalışın beyler en azından kendinizi iyi hisseder,sağlıklı olursunuz.

not: bu yazı vücut yaparsanız her kız size yazacak demek istememiştir ama bi bakıp acaba dedirtir. bayan arkadaşlarımdan aldığım sonuç ile tecrübeyle sabittir.
  • GibsonRules  (03.10.13 22:28:26 ~ 22:29:33)
o erkeklerden biri benim.

formül ;

karizma > yakışıklılık.
  • infoabout  (03.10.13 22:28:33)
Nasıl yazılmamış şaşırdım doğrusu. Para. Parayla beraber bir özgüven de gelir insana.

  • shaunarcher  (03.10.13 22:41:39)
Neira diyosa, doğrudur.

  • compadrito  (04.10.13 02:32:19)
Fizik ve iyi giyinmenin etkileri oluyor. Düşük yağ oranı vs.

  • arnold schwarzeneger  (04.10.13 09:03:49)