[]

ntv radyo da duydum

merhabalar ; dün ntv radyo dinlerken şu 2 müziği duymamla telefona kayıt yapmam bir oldu fakat gelin görün ki isimlerini bilmiyorum ,programı sunan adam 2.kayıttaki şarkı için le partouse gibi bir şey söyledi (fransızca yoktur bende), bu iki şarkının isimlerini bulursanız süper, hatta klas olur.

teşekkürler

www.upload.gen.tr

dosya boyutu 985 kb'mış.

 
kayit 1 icin

bolta me ta podilata - alkistis protopsalti

sonucunu verdi "shazam"
  • la traviata  (06.04.09 23:36:05) 
teşekkürler la traviata fakat o şarkıyı hiç bir yerde bulamadım,bi yardım edin lütfen.


  • madrigal  (07.04.09 12:21:35) 
sarkiyi ben de bulamadim. ama sanatciyi buldum.
shazam diosa dogrudur emin olun : ) bi yunan arkadas varsa ondan istetebilirsiniz belki..

  • la traviata  (10.04.09 21:40:46) 
yunandan dost olmaz :) neyse ilgin için çok teşekkürler ama bana alex fox gibi geldi gitardan dolayı ama madem shazam demiş bize halt yemek düşer :)


  • madrigal  (11.04.09 18:59:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.