Genç, Başarılı Kişiler

Ya acayip bir soru gibi gelebilir ama bana genç, popüler, yaptığı işte başarılı, gelecek vaad eden biraz da yakışıklı/güzel insan isimleri gerekiyor. Bu kişiler bankacı, reklamcı, büyük biyerde genel müdür yardımcısı veya herneyse güzel bir pozisyonda olan kişiler olmalılar.

Acun Ilıcalı? Hem genç hem başarılı hem de eli ayağı düzgün.

O olmazsa Sadettin Saran olabilir mesela.
  • ataturkiye  (06.04.09 15:24:14)
ben...

sonra, umut oran da olabilir. kendisini çok sevmiyorum ama adını daha sık duyacağız gibi geliyor bana.
  • nils ve ucan kaz ve beavis and butthead  (06.04.09 15:35:49)
(bkz: teritori) ehehehe
şaka bi yana ssg var işte.

  • teritori  (06.04.09 15:37:38)
(bkz: mert akel) liseden üst dönemimdi, feci yol aldı

  • sokgeridenyus  (06.04.09 16:02:35)
www.gelecekdaha.net web sayfası gençlere fezy almaları için üretilmiş bir sayfa. Burada ki videolardan genç başarılı arkadaşlara ulaşmak mümkün.

İsimler işe yarar umarım..
  • emresorkun  (06.04.09 16:32:58)
melih gokcek. ankara buyuksehir belediye baskani. yas 61. evli. 2 oglan babasi.

61 yasindaymis ama 30 yasinda gosteriyor.
  • fdegir  (06.04.09 17:40:52 ~ 17:41:13)
server aydın

  • desdinova  (06.04.09 18:10:17)
surdan sec begen al, hepsi unlu, basarili, girisimci ve genc, listede 1 numarali kisi facebook'un kurucusu:
www.retireat21.com

suradan da Turkiye'dekilerden haberdar olursun sanirim:
www.tugiad.org.tr
  • ermanen  (06.04.09 18:28:06)
arda turan

  • esas itibariyle  (07.04.09 00:16:51)
  • oldtimer  (07.04.09 11:41:47)
kesinlikle yıldıray çınar incelenmeli. TRT 3 Türkücüsü olan değil elbette. Anadolu Üniversitesi Animasyon Bölümü mezunu değerli kardeşimiz. ekşi'de bi ton zımbırtı var hakkında yamulmuyorsam. Hem ilginç olmaz mı sence de? Anladığım kadarıyla bi çeşit haber vesaire gibi bi prje için gerekli. Dediğim gibi bence oldukça ilginç olur. Şukela olur.
Sevgiler...

  • follus cerebralis  (07.04.09 13:54:56)