[]

vampirli anime

daha önce izlediginiz çizgi diziler varmı bu yönde
 
şurayı bir incele istersen: anime-inceleme.blogspot.com


  • dark-tower  (03.10.13 06:16:27) 
vampirli animelerin hatta vampir hikayelerinin kralı: hellsing

2 serisi var. televizyon versiyonu 13 bölüm, televizyonda yayınlanmayan, daha güzel ve daha çok vahşet içeren versiyonu olan "hellsing ultimate ova" ise 10 bölüm. her bölüm 50 dakika falan ultimate ova'da.

torrent ile yüksek kalite indirip izle, divxplanet'te altyazıları mevcut.
  • rascal mood  (03.10.13 06:34:07 ~ 06:34:40) 
blood lad var.


  • deletesystem32  (03.10.13 10:50:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.