[]

Yeşil Pasaport 3 ay konusu

Merhaba arkadaşlar,

Sorum şu: benim yeşil pasaportum var. Haftaya holladaya gidicem. Bu maximum 3 ay kalma muhabbeti sadece tek ülke için mi geçerli yoksa tüm Avrupa mı ya da schengen geçen ülkeler için mi geçerli. Yani hollandada 3 ay geçirdikten sonra almanyaya gidebilir miyim?


 
gidemezsin, schengen icinde 3 kaldiktan sonra 3 ay giris yapamiyorsun tekrar.


  • sendelemeden  (02.10.13 17:17:14) 
Bütün ülkeler için geçerli.


  • goldentitan  (02.10.13 17:42:02) 
yeşil pasaportu kabul eden ülkelerde toplam geçirdiğin süre o 3 ay.


  • in vino veritas  (02.10.13 17:51:55 ~ 20:19:11) 
Peki hollandada bulunduğum süre içinde vize alabilmem mümkün mü?


  • nec12  (02.10.13 19:08:13) 
vize derken? yesille oturma izni alamazsin. onu iade edip normal pasaportla gitmen lazim onun icin.


  • sendelemeden  (02.10.13 19:35:50) 
mantıken hollanndadayken alman konsolosluğuna gidip schengen başvurusu yapabilmen gerekir.


  • goldentitan  (03.10.13 01:31:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.