Üsütme-kusma

Cok körü üsütmüs durumdayim. Yemek yiyemiyorum, yesem kusarim. Titreme had safhada. Yataktan cikamiyorum isinamiyorum. Kolumu kaldirsam dahi yorganin icinden donuyorum.
Nane-limon icebildim bitek.

Ne yapmaliyim ki iyilesiyim?

Yar bana bir çare lutfen:( hic iyi degilim

üşüttüğüne emin misin?
kafeinli birşeyler içtin mi bugün ve stresli bir ruh halinde misin?
bana bu dediklerin aynen olur bu yüzden.. ebnde başta hastayım sanmıştım sonra gerçek ortaya çıktı.
  • innerbliss  (02.10.13 16:40:11)
  • sforza  (02.10.13 16:41:54 ~ 16:42:12)
patatiz haşla üzerine hafif karabiber tuz, çok yeme. bol ılık su iç. bir diş sarımsağı soy ve yut çiğnemeden. mideni korkutmadan ufak tefek şeyler ye. geçmiş olsun.

  • groovettyn  (02.10.13 16:42:28)
@innerbliss
Evet kesin üsüttüm.
Hayir icmedim, ruh halim hasta olana kadar gayet iyiydi :(
  • kedidir o kedi  (02.10.13 16:43:45 ~ 16:45:32)
terle o zaman iyicene, sıcak suyla duş da al.
bol su iç bi de.

  • innerbliss  (02.10.13 16:48:21)
hiç birşey kar etmiyor hafız. 2 gündür sabahları neredeyse nefes alamıyordum. tuzlu suyu gargara ederek filan geliyordum kendime. bugün doktora gittim. hap şurup ve sprey 3 lusuyle ilk adımı attım iyileşmeye. bol bol su içeceğim bir de. sen de öyle yap. kalk doktora git hemen.

  • ben gülüyor muyum  (02.10.13 19:52:14)
ishal başladıysa reflor iyi gelebilir.
ancak kendisi de bir çeşit bakteri olduğu için dikkatli kullan

  • baydemir  (02.10.13 23:50:16)