paten?

aranızda hiç paten kullanan/süren veya patenci, paten seven, rollerblader gibi sıfatlara sahip olan var mı? şimdi doğrusu nedir bilemedim, "üff o öyle dğl -.-" demenizi de istemedim. ya ben çok hevesliyim. gelin bi "canım senin yaşın geçmiş, olmaz böyle" falan diyin de hevesim kaçsın. nasıl başladınız, şimdi nasıl durumunuz çok merak ediyorum.

ps: greg bunları okuyosan gel abim ol, bana kaymayı öğret :(

tişikkirlir.

Dün altınpark'a gittik bi hevesle,ilk tecrübemdi fakat çok eğlendim. Keşke biri de bana öğretse.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (02.10.13 14:31:33)
çocukken başlamıştım, 4-5 sene kaydım heralde o yaşlarda. sonra çook sonra yine kaymak istedim aldım bi tane, kayamıyorum çünkü şişlide oturuyorum. Ancak ailemin yanına gidince.

Kayacak yer varsa hevesin kaçmasın al.
  • april12th  (02.10.13 15:30:40 ~ 15:34:04)
çocukken orda burda mahalle arasında kayıyordum bütün gün deliler gibi. büyüdük ve bitti. lakin kayacak yer yok. olacak bi tam teçhizatlı skate park - buluşup dostlarla günü devireceksin. ama nerde? sahillerde, sokak aralarında da olmuyo bi yaştan sonra. tip tip bakan laf atan sataşan pis pis gülen. en kötüsü yollar bozuk. en son 2 sene evvel coşmuştum başlamak niyetiyle sonra geri çekildim. düzgün yerler var mı diye bakıyordum. şimdi yine paten yazısını görünce :s nerelerde olur ki?

  • dugan  (02.10.13 16:52:46)