dershanedeki kız

duyurunun güzin ablaları delikanlı abileri duruma bir el atsanız çok mutlu olucam
malumunuz daha iyi bir bölüme gitmek için dershanenin mezunlar grununda sınava hazırlanıyorum yaş19 kız arkadasım ise 20yaşında üniversitede okumakta şuan. Ders aralarında dışarı çıktığımızda sürekli göz göze geldiğimiz bir kız var 5gün önce falan gelip sigara ikram etti muhabbete başladık işte cüzdanımı falan açmış işte ben telefonla konusurken sevgilimle birkaç fotografım var içinde onları falan görüp 'ay çok tatlısın keşke senin gibisini bulsam'tarzı bişeyler söyledi ayrıca her çakmak sigara alışverişi sırasında kasıtlı olarak fiziksel temesta bulunuyor yani uzaktan görseniz kızla haftanın her günü sevişiyoruz sanarsınız. bu kişi ile ne yapmalı oturup konuşarak durumu anlatmalımı(öyle bi düşüncem yoktu diyip sıkıntı çıkarmasından korkuyorum) yoksa direk muhabbeti kesmeyimmi(oda nasıl olucaksa haftanın 5günü görüsüyoruz) kız biraz daha ileri giderse kötü şeyler olmasında korkuyorum yani bi yardım edin be

temasını engelle. izin vermezsen seni elleyecek değil ya. allam ya rabbim bazen ne kadar saçma oluyorsunuz ya. o kasıtlı olarak sana dokunuyorsa sen de kasıtlı olarak ona dokunma. bunu da hissettir işte.

bence sevgilinden ayrıl kızdan etkilenmişsin sen de.
  • mutevazi  (01.10.13 18:28:21)
@mutevazi kesinlikle sevgilime tercih edebileceğim biri değil

  • denizrocket  (01.10.13 18:32:23)
sevgilinle karşılaştırdın yani? başkası olsa ayrılıp onunla olabilirdin? işte bu yüzden ayrıl dedim zaten. kızı ondan daha çok beğendiğin için değil.

  • mutevazi  (01.10.13 18:35:52)
ne bilinç altım varmıs be

  • denizrocket  (01.10.13 18:42:40)
@mutevazi'nin son iki paragrafını kafana takma. Sen ne olduğunu biliyorsan bu kadar derin düşünmeye gerek yok.

Kız bariz asılıyor sana. Yalnız defalarca göz göze gelmenizden dolayı senden de sinyal almış olabilir. Yani @mutevazi çok da haksız değil belki de :)

Kızı tercih etmiyorsun ama istersen sadece birlikte olabilirsin de, öyle görünüyor. Ama soruyu sorduğuna göre öyle bir niyetin de yok gibi görünüyor. İletişimi kesmek zor olabilir ama @mutevazi'nin dediği gibi, o bir ima yaptığında sen de istemediğine dair bariz imalarda bulun. O elleyecekse kendini sakın. "Keşke senin gibisini bulsam" derse "bol şans" de gülmeden. Grup içindeyken gelip yanına oturursa kalk telefonda konuşurmuş gibi yap, döndüğünde de başka yere otur. Böyle şeyler işte...

Kız angut ya da cinsel sapık değilse anlayacaktır.
  • long live rock n roll  (01.10.13 18:49:30)
herkese teşekkürler cevabı aldım galiba

  • denizrocket  (01.10.13 18:59:12)