Birkaç Ay Boş Vaktiniz Olsa

Selamlar.

Şöyle 6-7 ay boş vaktiniz olsa mesela, hiçbir sorumluluğunuz olmasa yani, ne yaparsınız? Nasıl değerlendirirsiniz bu vakti? Ya da değerlendirir misiniz? Yoksa öyle boş boş oturur musunuz? Naparsınız?

Ekleme: kendim için sormuyorum, anket gibi mesela.

4 ay icin konusuyorum, yapacak bir sey bulamadim. her gun evde brkac saat gitar caldim, birkac saat kitap okudum ve birkac saat film izledim. sanirim hayatimin en kulturel gunlerini yasadim. ama pek iyi hissettigim soylenemez. insan arada disari da cikmali.

  • bohr atom modeli  (01.10.13 03:10:24)
matematikle ilgili daha once calismadigim bir alani (su an bunu yazinca baya algebra gibi durdu da, algebraic topology biliyorum asdfgssaad neyse yine de algebra'm zayif) boyle hani duz ogrenmek degil de, o alanda arastirma yapacak seviyede ogrenirim.

yda 20 non-academic kitap okurum minimum.

anatomi, patoloji falan calisirim, hatta kanser arastirmalarina girebilirim bir ucundan.

birkac paper yazarim en duzgununden.
  • sendelemeden  (01.10.13 03:12:07)
en basiti aklıma gelen,
tegv'na üye olur, ordaki miniklerle vakit gecirir ve onlara destek olmak icin elimden geleni yapardim. Direk bu geldi aklima

Onun disinda kendim icin,
bir spora adardım kendimi. Tenis, yuzme, basket ne olursa.
  • kedidir o kedi  (01.10.13 03:17:10)
boş boş oturmazdım. günde 5-6 saat yerine 15-16 saat okurdum, arada yazardım. öyle haftada/ayda bir-iki kişiyle görüşüp sohbet edebilirdim, sorumluluksuz uzayda yeri varsa bunun. öyle ruh halime veya olmak istediğim hale uygun film falan aramazdım (bu mesele yaygın gibi geliyor ve anlamıyorum, hazır yeri gelmişken buraya sıkıştırayım dedim).

uyku, temizlik, yeme içme hariç okur yazardım özetle. varsa, içip kafayı da bulurdum ara sıra.
  • tedirginlik hucresi  (01.10.13 03:20:23)
1 senedir boşum. league of legends'ta pro gamer oldum. ehe

  • love me like a reptile  (01.10.13 04:47:55)
yeni bir enstruman ogrenmek icin kostururum. haftada 1 saat ders alip gunde en az 5 saat etud yaptiginizda, 6 aya canavar olursunuz.

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (01.10.13 05:36:04)
son 7 yıl için konuşuyorum, hiç bi şey yapmadım. yani şöyle söyliyim, en ufak bi şey yapmadım. sürekli online oyunlar oynadım ve evet sonunda kafayı yedim.

  • mosakale  (01.10.13 06:24:01)
O kadar uykuya açım ki, 6 ay uyurum gibi geliyor.

  • arnold schwarzeneger  (01.10.13 08:45:40)
oyunculuk ve şan eğitimi dersleri alırdım.

  • necron  (01.10.13 08:48:53)
askere giderim

  • cek  (01.10.13 08:50:03)
6 ay boş vaktim vardı okulum yeni bitmişti askere gitmeme 6 ay vardı, evde oturmak istemedim ve okuduğum şehre geri dönüp 6 ay bir işyerinde çalıştım.

  • basond  (01.10.13 09:13:53)
bir motor alır, türkiye'yi turlarım ya da sırt çantamı alıp güney amerikaya gider gezerim..

  • kaptan memo  (01.10.13 09:19:10)
bütün gün camış gibi yatar, ata biner, et yer ve kımız içerim.

  • hope ender  (01.10.13 09:19:12)
yurtdışına gider, başka ülkelerde yaaşrdım. bi gün orda bigün burda, paramın yettiği koşullarda.

  • innerbliss  (01.10.13 09:22:08)
istediğim bi ekmek ve pastacılık kursu var 4 aylık ona giderdim tabi bir de 16.500 TL lazım :(

  • söylemez  (01.10.13 09:45:36)
Param varsa hayvan gibi tatil yapardım aq, bu kadar basit.

  • laptop  (01.10.13 09:46:12)
5 yıldır bir fiil kesintisiz bir şekilde köpek gibi neredeyse günde 10-12 saat çalıştım. bir ay sonra işsiz kalacam ve 6 aylık gibi bir boşluğum olacak.

1 ay boyunca köpekler gibi o bar senin bu bar benim içelim açılalım.
sonrası da hep hayal ettiğim düzenli bir şekilde spor salonuna gidip bu sefer başarmış olarak çıkmak.
  • 1tam1ayran  (01.10.13 10:00:19)
yurtdışına giderdim ilk uçakla.

  • 4530 merkez  (01.10.13 10:52:37)
Arkadaslarim bisikletle dunya turuna cikti,onlara katilirdim,gidebildigim yere kadar

  • coronaa  (01.10.13 12:57:10)