şehirde şalvar giymek

böyle okula giderken falan, ne bileyim günlük hayatta işte, giyilir mi sizce?

ama öyle sosyete şalvarı değil, köyde amcamın eşine diktircem. bence çok güzel ya. sizce?

neden olmasın?

  • isildur  (30.09.13 23:10:49)
giy yea, kim ne karışır? yalnız işte eğer çok ciddi filan bi pozisyondaysan ya da kurumsal bi firmadaysan sıkıntı çıkarabilirler, onların belli kıyafet yönetmelikleri oluyor malum. ama günlük hayatta giymek istiyorsan giy bence kime ne?

  • in vino veritas  (30.09.13 23:13:38)
Irkçı bir cevap vericem ama kürt değilsen olur. Fena olmaz.

@in vino veritas arkadaş orada okulda ve günlük hayatta demiş zaten. Cümlenin içindeki "işte" işte öyle anlamında bir kullanımı var. "at work" değil yani :)
  • iorveth  (30.09.13 23:27:28)
çiçekli çiçekli ben giyiyorum valla. yazın çok rahat oluyor. bence giyilir. 2 modeli oluyor onların bi paçaları daha lastikli olan bir de geniş olanı. ikisinden de diktir. efil efil çok güzel ya :D

ama şu ablaların giydikleri gibi arası böyle çok aşağıda olunca çok hoş olmuyor bence. biraz daha yukarda yapılanı var. yani böyle üstü çok bol altı çok dar değil de yakın genişlikteler. www.365gunspor.com

bi de şunlar çok çirkin, şalvar pantolon mu ne diyorlar :www.tozlusayfa.net
www.modanisa.com
  • april12th  (30.09.13 23:31:46 ~ 23:32:38)
iorveth, annem rum babam kürt. yine mi giyemiyoruz. %50 yırtarım belki?

april, ya ben tam olarak o adana şalvarı tabir ettiklerimize bayılmaktayım ama! şalvar pantolon ay heyt. :/
  • mutevazi  (30.09.13 23:34:40 ~ 23:36:02)
zevkine göre tabi bence giy :)

  • april12th  (30.09.13 23:39:25)
çiçekli basma kumaştan diktirmediğin sürece diktir giy bence.

  • iron nick  (01.10.13 19:00:26)
çiçekli basmanın neyi var ya :(

  • mutevazi  (01.10.13 19:03:35)
@mutevazi çog igrenc lan.

  • iron nick  (01.10.13 19:12:58)
çiçekli basma foreva. dur anam kendi şalvarını getirmiş mi sorayım da getirdiyse yarın okula şalvara geleyim. ehihi.

  • mutevazi  (01.10.13 19:16:55)