kadıköy-alışveriş

kendime bir elbise almam lazım. kokteylde giyilebilecek tarzda. nerelere gidebilirim.

istanbul hakkında bilgim: diziler-filmler. tavsiye ettiğiniz yeri google mapten bakıcam.

kadıköy merkezde istediğin gibi bi'şey bulamazsın sanırım, o yüzden yakındaki avmlere gitmeni öneririm.
tepe nautilus, palladium, optimuma bakabilirsin.

  • kibrit kutusu  (30.09.13 14:24:35)
koktyl elbiseleri mangoda çok var. şöyle mini ama şık olanlardan.

kadıköye gideceksen bahariye caddesinde biraz yukarıda mango vbar oraya bakabilirsin. arada adil ışıkta da denk geliyorum öyle elbiselere ama çok çok nadiren çünkü adil ışık çok çöpçü =/ kumaşlar falan çok kötü.

ayrıca bahariyeye gitmişken orda başka mağazalara da bakabilirsin. bahariye caddesinde falan bayaa bi mağaza var
  • esek sipasi  (30.09.13 14:26:09)
google mapta bahariye caddesi yazıyorum avrupa yakası çıkıyo

  • cilekli krep  (30.09.13 14:40:02)
çünkü bahariye caddesi ismini "general asım gündüz caddesi" yapmışlar =) şimdi farkettim

  • esek sipasi  (30.09.13 14:42:51)
maps.google.com

işaretli yol bahariye caddesi oluyor
  • john lee hooker  (30.09.13 14:46:06)
haritadaki kavşak boğa heykeli di mi?

  • cilekli krep  (30.09.13 14:48:55)
evet boğa heykeli orası

  • esek sipasi  (30.09.13 14:50:55)
evet boğa heykeli. heykelin yanına gidip yüzünüzü denize döndüğünüzde bahariye caddesi solunuzda kalıyor.

edit: ya çullanmışım gibi olmuş ama valla iki cevabı da yazarken bi üstündekiler yoktu ahsa.
  • john lee hooker  (30.09.13 14:51:36 ~ 14:53:39)
taksim yakınsa istiklal caddesi Mango'nun üstteki 2 katı outlet, bolca elbise ve çok daha ucuz

  • The Pleasure of Pain  (30.09.13 14:55:14)