Ölmeden önce şunu mutlaka yapacağım dediğiniz şey nedir?

Günaydın,
Örnek vereyim evereste tırmanmak, zanzibarı görmek, teoman konserine gitmek, Lamborgini satın almak/ en azından birkere kullanmak..... gibi.
Gerçekçi şeyler olursa daha güzel olur yani ne biliyim marsa eşşekle beraber gitmek gibi şeyler olmasın lütfen.

sırt çantasıyla dünya turu. ama öyle yat kalk gez git değil. afrikada bi yerel kabilenin çadırında, nepalde bi tapınakta kalarak, onlarla yatıp kalkmak, onlar gibi yaşamak falan.
seyahat blogu
kitchen for idiots tarzında bir site
  • halanne  (30.09.13 09:10:45)
kutup ışıklarını görmek
sibirya ekspresi ile Sibirya ve Çin arasındaki 16 günlük tren yolculuğunu yapmak

  • megalomaniac  (30.09.13 09:13:43)
herhangi bir uzun yol gemisinde tafyadan biri olarak çalışıp hem gezmek hem çalışmak. geminin tozunu yutmak diyelim.

  • reproach  (30.09.13 09:14:27)
valla benimkisi çok basit gelebilir sana ama karşılıklı aşk yaşayabileceğim sevgili bulmak. evet, bazılarımız için o kadar kolay bir şey değil, olursa başka pek bir şey istemem.

  • fransızkalanadam  (30.09.13 09:24:49)
zengin olursam everest evet. arastirmistim da cok saglam bir butce lazim

heli skiing yapacagim.

wingsuit le base jumping tabi ki..

bir cok kisiye basit gelecek ama zipkinla balik avlamak.

bunu yapamayabilirim ama kanoyla atlantigi ya da pasifigi gecmek isterdim :)

edit: devam ediyorum.. deltakanatla akrobasi yapmak istiyorum.

kendi ucagimi/helikopterimi kendim yapip ucurmak.

mig ucurmak olabilir moskova da falan yapiyorlardi parasini verince yapamayacagin sey yok

amerika'da bulunursam p-51 mustang ucurmak
  • babamasoliimbananickaldirsin  (30.09.13 09:34:50 ~ 09:43:17)
yurtdışını gezmek olabilir. Daha da gerçekçi olmak istersem Türkiye turu neden olmasın? gezmediğim ve görmediğim çok yer var. Oraları gezmek istiyorum.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (30.09.13 10:06:06)
ne ilginç, düşündüm de hiç bir şey yok... sanırım gönül rahatlığı ile ölebilirim her hangi bir gün herhangi bir zaman. :)

  • vejeteryanvampir  (30.09.13 10:32:57)
Balina sevmek.
Yapılabilir, Amerika'da bunun için turlar düzenleniyor.

  • işteöylebirşey  (30.09.13 10:42:47)
bir dağ evi yapmak ve orada yaşamak.

  • hepiniz oleceksiniz  (30.09.13 10:43:52)
eski sevgilimle sakin bi mekanda yuzyuze konusmak.

  • nax  (30.09.13 11:13:14)