düğün

yakınlarda düğünü olan var mı? ölümüne halay çekmek istiyorum. davet ederseniz (yanınızda götürürseniz de olur) sevinirim. taraflardan herhangi birinin karadenizli olmaması tercih sebebidir; bünye dayanmıyor karadenizlilere maşallah.

ha bir de ciddiyim ben.

Benim programda 3 düğün var şimdilik. İkisi İzmir'de, biri 11 Haziran'da burda( İst.) Ortaya karışık bi playlist olcak ama halay illa olur diye tahmin ediyorum. İlgini çekerse sözlükten mesaj at lütfen ( Ben de ciddiyim.)

  • pyro clustic flow  (13.05.07 23:49:04)
bi kartvizit görmüştüm düğünlerde oynayacak 20-30 kişilik ekip ayarlanır... ve aynı kartta cenazelerde ağlayacak bayanlı erkekli gruplar diye...

cv ni yolla sana iş bulayım (ciddi değilim)
  • efruz  (14.05.07 01:06:40)
haziranda muğlada kuzenimin düğünü var. beklerim. muğla düğünleri de istanbul düğününe benzemez. ne demişler ev alacaksan tuğladan kız alacaksan muğladan.

  • darknum  (14.05.07 18:54:58)
hakikaten haber bültenlerinde, istanbul semtlerinde bir olay olduğu zaman şehrin belirtilmemesi durumu gibi (kars'taki adam kağıthane'nin istanbul'da olduğunu bilmek zorunda sanki) olmuş. istanbul'da olmalı tabii ki.

pyro ile konuştum haberler iyi; bir aksilik olmazsa ayarladı haziran ortasına. yakın tarihlerde istanbul'da varsa yine haber bekliyorum.
  • radioheadbanger  (15.05.07 01:03:01)