[]

bu fişkiye olayi nereden cikti

melih basgan boyle bir sey mi dedi? videosu falan var mi? olay yanlis telaffuz mu tam anlamadim
 
tweet atmıştı da silmiş sonradan.

www.itusozluk.com

(bkz: belediyenin önündeki fıskiyeyi kim kırdı)
  • xenophobe  (29.09.13 15:11:33) 
@xenohobe ben de sandim yanlis yazmis. cunku her yerde fişkiye diye yaziliyor oyle bir sey sanmistim. neyse ben kirmadim sonucta :))


  • exlibris  (29.09.13 15:14:15) 
bir de bunun "fiskiyenin onundeki belediyeyi kim soydu" diye yuz yilin ayari versiyonu vardir.


  • bohr atom modeli  (29.09.13 15:35:41) 
Tweeti melih gökçek atmadı. MeIihgokcek diye birisi attı:) Account adı o kadar çok benziyordu ki çoğunluk Melih Gökçek'in attığı konusunda emin.

Sonrasında İMG, bu arkadaşa dava açıcam diye korkutarak hesabı kapattırdı ama ne olursa olsun fışkiye meselesi İ.Melih'in başına kaldı :) Şahsen olayın doğrusunu bilsem de "fışkiyeci Melih" demesini seviyorum :) Ankara'da her boş bulduğu alana fıskiye diktiği için, kimse yadırgamıyor artık :)
  • lcha  (29.09.13 17:19:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.