Flash TV - Kadere Mahkumlar

bilen bilir; koğuş şeklinde dekore edilmiş bir stüdyo, sahnenin önünde demir parmaklıklar, seyirciler, okunan şarkılar türküler... böyle değişik saykodelik bir program. ve ben bu programa seyirci olarak katılıp 90'lardan fırlamış gibi duran bu ortamın havasını solumak istiyorum. bu stüdyo nerdedir, nasıl öğreniriz? duyuru'dan bana eşlik edecek olan var mıdır?

www.youtube.com

harbiden çok değişik mekan. tecrübe olması açısından cidden gidilebilir. "bu hayatta her şeyi gördüm geçirdim" demek isteyenler için...

  • karisik hisli adam  (29.09.13 13:20:00)
büyük ihtimal flash tv bakırköy stüdyolarında çekiliyor. bakırköy incirli caddesi üzerinde kime sorsan gösterir.

veya flash tv'nin tarlabaşı'nda merkez binası var, orada da olabilir.
  • gates  (29.09.13 13:34:45)
hahaha ben de gitmek istedim simdi lan bu nasil arabesk bir yaraticiliktir, hep flash tvden cikiyo bu saykodelik isler.

  • beriberi  (29.09.13 13:44:35)
yapın bi kadere mahkumlar zirvesi gelelim..

  • calzoncillos  (29.09.13 13:51:55)