[]

ios 7 den memnun olan var mi?

hani yoktur ya, belki vardir diye sey ettiydim

ben ios6 yi mumla arayanlardanim


 
bence guzel ya. ios 6 ciktiginda da bayagi tepki cekmisti. alismakla ilgili.
misal facebook her sekil degistirdiginde insanlar kufreder.
eksi beta ciktiginda da ayni sey oldu -ben hala antik kullaniyorum o ayri-
msn her versiyon yenilediginde insanlar kufretti
bu boyledir.
  • bohr atom modeli  (28.09.13 15:15:46) 
Gayet memnunum.
Arayüz de süper

  • ne nicki be  (28.09.13 15:40:52) 
Bence gayet kullanışlı ve pratik. Pile herhangi bir artı veya eksi etkisini görmedim. Yalnız retina display olmayan mesela benim kullandığım ipad mini de yazılar neredeyse okunmuyor. Neyse ki yazı kalınlaştırmayla biraz halloldu. Bide apple yazılım olarak kişiliğinden biraz ödün vermiş.

İpad mini
  • avrigus  (28.09.13 15:42:18) 
memnunum. ios5'e, ios6'ya da geçmekte diretiyorlardı. bir arkadaşım ios4te hala. diretmekte çığır aştı. artisliğin lüzumu yok.


  • cha  (28.09.13 17:25:02 ~ 17:27:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.