Frets on Fire oynayan dostlar lütfen yardım edin

dostlar oyunda C:\Program Files\Frets on Fire\data\songs sırasını izleyerek oyunları winzipten extract ediyorum, oyunu açıp parçayı seçiyorum, fonda müzik olmasına rağmen o akan perdelerin üzerindeki renkli tuş simgeleri gelmiyor, hatta bazen müzik de gidiyor. bunun nedeni nedir merak ediyorum neyi yanlış yapıyorum?

bir küçük soru daha var; C:\Program Files\Frets on Fire\data\mods tan mod yüklüyorum fakat oyun ayarlarına girip yapılandırmaya çalışınca error verip oyundan tamamen çıkıyor, bunda ne yanlış yapıyorum?

çalmak istediğiniz şarkının dosyaları tam mı?
- song.ini
- notes.mid
- guitar.ogg
kesinlikle olması gereken dosyalar. bunların isimleri de böyle olmak zorunda yoksa FoF tanımıyor.
  • citroc  (04.04.09 21:06:51)
evet şimdi baktım hepsi var aynen şöyle song, notes, guitar, yapılandırma dosyası bir tane de ama şarkıyı açınca fonda parça çalıyor butonlar akmıyor yani o alttaki fret akıyor ama renkli butonlar gelmiyor..

  • sakal  (04.04.09 22:29:47)