bilgisayar oyunu kaldırır mı sitesi

böyle bir site vardı. duyuru da linki verilmişti ama aradım bulamadım. giriyorsun oyunu seçiyorsun o birşeyler yapıyor minimum da kaldırır, kaldırmak ne azına sıcar, ekran kartın bok gibi hayatta olmaz gibi sonuçlar veriyordu. bir buldurun be.

  • mabl  (04.04.09 02:00:59)
her zaman doğru sonucu vermiyor yalnız, kaldıramaz dediği oyunları oynadığım olmuştur.

  • baldur2  (04.04.09 09:27:39)
"bu oyunu kaldırmak ne kelime aya çıkarsın" dediği zamanlarda da oynayamamak gibi durumlarla karşılaşabilirsin. %100 doğru değil ancak işe yarar bir site. en azından arada can sıkıntısında eğlence olsun diye girilebiliyor.

  • thor odinsson  (04.04.09 10:14:09)
hadi donanımda derecelendirme yaptı anladım da, tamamen güncel ve lisanslı işletim sistemine nasıl 6 üzerinden 5 verdi anlamadım gitti.

  • abtash  (04.04.09 11:30:02)
5 gb yer istior oyun- ben de 4 gb varmıs kaldıramaz diyor. ekran kartı istiyor 128, ben de 256 var ama önerilen marka uymuyor diye kaldıramaz diyor. yapıyor böyle şeyler. hani sadece ne kadar ram ne kadar islemci istiyor diye bakmak yetiyor bana.

  • ayiadam  (04.04.09 15:48:22)
@colonizer
özellikle yazdım tamemen güncel diye:) ha fazla güncel sevmiyorsa oyun o ayrı tabi.

  • abtash  (04.04.09 19:42:38)