Saç kremi

Dalgalı, uzun saçımın bugün delilier gibi düğümlenmesinden sonra, saç kremi kullanmaya karar verdim. (Gayet ayakkabı düğümleri gibiydi ve bir sürü teli kaybettim açarken, yastayım)
Arkadaşım gliss önerdi ama ekşinin de önerilerini almak istedim.
--Diğer saç kremi duyurularını okudum--

teyit etmek adına ben de gliss diyorum. başarılı.

  • quasiromantic  (03.04.09 21:51:43)
gliss iyidir ama boyadan dolayı saçta kuruma ve düğümlenme olmuşsa o kadar da işe yaramaz.
yok, benim saçım kendiliğinden kuru veya düğümleniyor, kimyasallardan değil diyorsanız kullanınız evet.

  • trista  (03.04.09 21:52:33 ~ 21:53:52)
Yo, saçım gayet boyasız. Kendiliğinden düğüm.
Peki gliss in tek bir saç kremi mi var? Yoksa, harika bukleler, müthiş saç dipleri falan gibi zımbırtıları var mı? Neyi alayım tam olarak?

  • sesee  (03.04.09 22:27:54 ~ 22:30:24)
elidor pantene...

  • nhl  (03.04.09 22:32:33)
benim de saçlarım dalgalı ve boyasız. gliss kullandım yumuşacık ve mis kokulu yapıyor ama çok saçımı dökmüştü. ben naturals öneriyorum. şu yeşil koala resimli hem şampuan hem krem.

  • yellow brick road  (03.04.09 22:54:49)
gliss iyidir de ben ipek'i de denemenizi öneririm.ucuz olduğu için işe yaramaz zannediliyor ama öyle değil.saçları hakikaten ipek gibi yapıyor,ayrıca saç dökmüyor-tabi bu kişiden kişiye değişir- yağlanma da yapmıyor.

  • beyaz gilli davsan  (03.04.09 23:04:09)
ben zamanında pantene bakım kompleksi nanesinden çok memnun kalmıştım.

  • kediebesi  (03.04.09 23:23:12)
ben de gliss kullanıyorum da saçım boyadan dolayı düğüm oldu benim, ne kullanayım ki diye kaynak yapayım duyuruya

  • kenarortay  (03.04.09 23:54:48)
loreal elseve'in anti casse diye geçen, turuncumtrak bir şişede sıvı sabun gibi basmatik bir modeli var. (sprey şeklinde sıkılanlardan kesin alma ama, basmalı olsun)

saçlar bele kadarken ancak o ihya ediyordu, tek geçerim.
  • mortifera  (04.04.09 01:10:26)
gliss'in pembe ve sarısında iş var derim. öncelikli olarak pembesinin hem şampuan hem de kremini ayrı ayrı kullanılmasını öneririm.

ipek'in ise sadece saç kremini, onun da morunu öneriyorum. tabi ben düz saçlı ve yağlıya yakın bi tipim ancak aynen sizin gibi öncelikle rahat açılmasını önemsiyorum çünkü saçlarım epey uzun ve kırılmaya müsait.
  • yedek ruh  (04.04.09 01:11:09)
aynen dalgali uzun zor acilan sac
acik pembe tup gliss, hem cok kolay aciliyo hem de parliyo harbiden

  • cisterna  (04.04.09 04:05:57)
Gliss'in şampuanını ve saç kremini kullanırsanız eminim sorununuz hallolur.

Gliss, saç kırılmalarında %99'a varan azalma, Gliss.

Gliss!

ahah
  • bitti  (04.04.09 05:49:29)
john frieda direk. baska hiç bir şampuana bulaşma.

  • jeanne hebuterne  (04.04.09 06:07:48)
Teşekkürler herkese de bir sürü farklı cevap var. Buradakileri deneme yanılma yoluyla kullanmam sanırım mantıklı olacak.
Ha buradan şampuan önerileri gelirse o da iyi olurdu. Gerçi head n shoulders kullanıyorum ve sorunum yok gibi ama...

  • sesee  (04.04.09 10:08:18)
saçların dalgalı ise bence dalgalı-kıvırcık saçlar için olan ürünlerden kullan.

pantene ve elidor'un şampuan, dalgalı-kıvırcık saçlar için krem ve saç bakım ürünleri var. pantene daha iyidir.

benim de saçlarım dalgalı. çok memnunum bu ürünlerden. hatta normal saçları olanlar bile memnun kalıyorlar. saçların şekillendirilmesine çok yardımcı oluyor.

şampuan ve kremden ayrı olarak saçlarını tararken 7*24 bakım kremlerinden kullan. asıl bunlar faydalı. kolay taranmasını ve şekillenmesini sağlar.
  • mea maxima culpa  (04.04.09 15:20:41 ~ 15:21:15)