[]

Ankara Siteler'de çalışacak için ev yeri önerileri

Merhaba ekşi duyuru.

Kız arkadaşım Ankara'ya taşınıyor ve çalışacağı yer Siteler denilen semtte. Ev kiralama konusu ortaya çıktı ve biz Ankara'yı iyi bilmediğimizden nereden başlasak bilemedik. Kendisi evde tek kalma heveslisi ama ben çalışan bir kadınla kalsa da fena olmaz düşüncesindeyim.
Bu nedenle küçük bir ev veya -ufak ihtimal- yanına ev arkadaşı arayan birini (kadın) arıyoruz.

Mevki olarak Siteler'e tek bir vasıta kullanımıyla ulaşılır bi yerde olsun, tutup da yolculuk bir saat sürmesin istiyoruz. :) Tek başına kalan kızın sorun yaşamayacağı mahalle olsa iyi olur. Bir de kira maksimum 700-800 :/


Sizce nerelere bakalım?

 
aydınlıkevler veya ornek mahallesi olabilir. mamak'ın belli bolgeleri olabilir.


  • helenart  (25.09.13 19:33:51) 
Dışkapı? vesait durumundan emin değilim.


  • hoot  (25.09.13 19:57:03) 
700-800 TL, Siteler civarı için gerçekten çok yüksek bir kira limiti. Aydınlıkevler (Seyfi Demirsoy Mah., Aydınlıkevler Mah.) en uygun yer olur sanırım çünkü hem Siteler'e çok yakın hem de çok nezih bir semt. O paraya yeni bina, gayet düzgün evler bulunur. Eğer biraz daha uygun fiyatlı ev isterseniz de Site-Yıldız ya da Hasköy-Yıldız (Yıldıztepe Mah., Ali Ersoy Mah., Yunus Emre Mah.) civarına bakmalısınız.
Mahalle olarak yazmamın sebebi sahibinden.com'dan rahat bir araştırma yapabilmeniz.
Kolay gelsin.
  • episantr1  (25.09.13 20:25:29 ~ 20:30:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.