emlakçı ahmet dagacan / kadıköy

efendim bu şahısı dün internetteki bir ilanı yüzünden kendisiyle görüştüm. evi sadece haftasonları gösterebildiklerini söyledi. biraz üsteledim de, görüp beğendiğim takdirde hemen tutacağımı, gerekli ödemelerin hazır oldugunu belirttim. ısrarla hayır dedi. ilan aksam yok oldu. bugün sordum evi vermişler.

kusura bakmayın ama bu düpedüz ahlaksızlık değil de nedir? evi görmeden tutmak isteseler bile haftasonu göstereceğini söylediği 15 kişiyi kandırmak değil midir? bu insana dikkat edin ve lütfen hiç bir emlak işinizi mecbur kalmasanız kurumu ve/veya kendisiyle gerçekleştirmeyin. mal sahibi ya da kiracı da olsanız evinizi yoldan gecen ve oturacağı yeri görmeden karar verebilecek ne idiği belirsiz kişilerle sizi bu şekilde karşılaştırması ne yazık ki oldukça mümkün gözüküyor.

bu tip insanlara para ve saygı kazandırmayın.

şu emlakçılık en uyuz olduğum meslektir.

adam oturduğu yerden para emeksiz bir şekilde kazanıyor, (ev alırken emlakçı 210bin, ev sahibiyle görüştüğümde de 180 demişti.) adam benim aylara uğraşarak kazandığım parayı oturduğu yerden kazanıyor.

sayende nefretimi kustum onlara :)
  • facebook  (25.09.13 17:05:00)