Dark Souls Steam İndirimi

Mağaza sayfasına erişemiyorum. Hotspot Shield falan kullansam işe yarar mı. Şuan oyun %75 indirimde gözüküyor. Kaç papel? Satın alan varsa hangi yöntemi kullandığını söylesin lütfen...

7.5$ şuan steamda sorun var store.steampowered.com ama burdan alabilirsin diye düşünüyorum

edit: işleminiz sırasında bir hata meydana geldi:

Bu ürün şu anda bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır

edit2 : hss ile de olmuyor ana sayfaya atıyor satın al deyince
  • mosquera  (25.09.13 01:22:13 ~ 01:27:41)
Şuan Türkiye'ye kapalı durumda. O kısmı aşmak için öneriye ihtiyacım var...

VPN kullanarak satın alınıyor diye biliyorum ama hangi program güvenlidir. Sonuçta kredi kartı kullanacağım...
  • synche  (25.09.13 01:25:50 ~ 01:26:21)
bu tarz durumlarda bir arkadaşım kazakistandaki arkadaşına aldırıp kendine hediye olarak yollatıyordu.. ama muhtemelen yurtdışında arkadaşın olsaydı bunu çoktan yapmıştın diye düşünüyorum. yine de es geçmeyeyim dedim.

  • sustum  (25.09.13 01:33:33)
üzerime düşmez ve zevkler tartışılmaz tabi ki ama yakın çevremden edindigim duyumlar ve bizzat izlenimlerim oyunun oynanmayacak kadar zor oldugu. Adamlar dünyanın en zor oyununu yapıcaz diye kastırmışlar.

Bunu bir challenge olarak da algılayabilirsiniz fakat pro gamer bir arkadaşım bu oyun yüzünden 2 gamepad kırdı sinirden tamamen. öyle sinir bozucu bir oyun. bilerek alacaklara bişey diyemem ama oyun hakkında bir şey bilmeyen ve alıp denemek isteyenlere tavsiyem; önce korsanı indirip deneyin, severseniz alın.

"öyle bir oyun yapıcaz ki kimse oynayamıyacak hah hah hah" diye oyun mu yapılır lan?? oynamam o zaman madem.
  • hiro nakamura  (25.09.13 02:07:33)
Yorumlar önemli ya sağol. Konsol portu olduğunu söylemiş herkes. Gamepad var ama söylenenlerden sonra soğudum doğrusu. Baldur's Gate: Enhanced Edition aldım...

  • synche  (25.09.13 02:22:37 ~ 02:23:58)