Terim'e mi kızgınsınız Aysal ve yönetimine mi?

İkisine de diye cevap olmaz.
Hangisine daha çok kızgınsınız?
Ya Terim'e ya Aysal'a
Hangisine?

Tabiiki Aysal.

GS şirket Terim eleman mantığı saçma bir mantık.

Terim süper, hatasız akkaşık demiyorum, ama Milli takımdan çok daha önce Aysal takımı Terimin başarısından rahatsız olup ipini çekmek istiyorlardı.
  • efrasiyab87  (24.09.13 22:51:56)
fatih terim e

  • essoist  (24.09.13 22:52:14)
terime kızgınım. milli takım ne alaka amk otur adam gibi takımını çalıştır.

  • gates  (24.09.13 22:53:37)
terim'e tabii ki. 2 başarı kazanınca şımarıp ben ders almam veririm triplerine giriyor hemen. iyi bir td olduğunu zaten düşünmüyorum ama kendini bu kadar büyük görmesi apayrı sinirimi bozuyordu. çok iyi oldu gs için.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.09.13 22:53:41)
futbolla ilgilenmediğim için nötürüm.

şart mı birisine kızmak?
  • mea maxima culpa  (24.09.13 22:53:56)
Terime kızamıyorum saygım çok büyük, aysal.

  • CandleJack  (24.09.13 22:54:56)
Şu mantığı anlamıyorum.

Aysal Terim'i başarısız olması için mi getirdi?

Terim'in başarısız olması Aysal'a ne gibi bir katkı/çıkar sağlar?

Terim'in başarısız olması demek Aysal'ın da başarısız olması demek değil mi?
  • otopsicocugu  (24.09.13 22:55:02)
Kizginligim Fatih hocaya. Dördüncü yildizi takmadan gitmek yok demisti sözde.

  • takilagimacanim  (24.09.13 22:55:10)
tam ben diyecektim birine kızmak mı gerekiyor diye.

illa birine kızacaksam tüpçüye kızarım.
  • armagan  (24.09.13 22:55:23)
Herhangi bir kızgınlık hissetmiyorum. Fatih Terim'i ciddi anlamda sevmem. O yüzden gittiği için mutluyum sadece.

  • sesee  (24.09.13 22:58:53)
aysal'a olmadığım kesin. terim'e de kızamıyorum ama milli takım olayı, sözleşme kabul etmemesi v.s bozdu olayları.

  • xenophobe  (24.09.13 22:58:55)
Milli takımla birlikte Galatasaray'ı çalıştırmak hangi akla mantığa sığar?
Ayrıca Yönetimin sözleşme yenileme teklifini reddeden Terim değil mi? O zaman neden Aysal'a kızayım ki?
Kimse bulunmaz hint kumaşı değil. Fatih Hoca sağlamdır, çok faydalıdır, İmparatordur, hemşehrimdir ama o gider başkası gelir. Haksız olarak yollansa tepkim farklı olurdu...
  • bugraa  (24.09.13 23:04:54)
terim. sözleşmeyi reddetti. yapacak bir şey yok.

  • tescillimarka  (24.09.13 23:05:04)
Ünal Aysal bu ülkenin kaldırabileceği, anlayabileceği bir başkan değil. O yüzden kendisine kızılması doğal ama cümlealem biliyır ki galatasarayı ipten alan adam kendisi. Adam kendi şirketini yönetir gibi yönetiyor bunuda ilk günden beri söylüyor. Ben kendisini çok başarılı buluyorum bazı lafları hariç başkan olarak işadamı olaraksa kendisine söz yok

  • Sskywalkeremre  (24.09.13 23:50:43)
mehmet demirkol hep der "ünal aysal bir belçikalıya göre bile batılı kalıyor." diye.

fatih terim'e kızgınım.
  • halitkin  (25.09.13 00:33:00)
ünal aysal centilmen görünümlü ama fazlasıyla sinsi bir adam.

  • baldur  (25.09.13 08:08:49)