Nasıl keyif yaparsınız?

Ben sevdiğim dizinin yeni bölümünü izlerken çin yemeği yemeye bayılıyorum. Veya yağmur yağıyorsa illa ki sıcak bi içecek alıp, yumuşak ve kısık sesli bi müzik dinlerim. Öyle seanslarım var resmen. Kendi kendime eğleniyorum

Sizin de var mı böyle özel zevkleriniz?

hiç çin yemeyi yemedim, nası bişe ki sen mi yapıyosun.
bu arada düşündüm de benim özel bi zevkim yok lan ohaa

  • slmcnmnbr  (24.09.13 17:59:42)
var tabii ki

yemek yaparken mutfakta kiss yada queen çalar kesin

bunun dışında yağmur yağdığında sahilde koşmayı severim

22 erkek
  • GibsonRules  (24.09.13 18:00:21)
küvete su doldurup mum yakıp jazz açıp alkollü hafif bir kokteyl içerek kitap okudum geçen gün. özel zevk denemez ama baya hoşuma gitti. tekrar yaparım ben bunu.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.09.13 18:02:49)
dizi izlerken karpuz çekirdeği yemeyi fazlaca seviyorum.
sonbaharda o dökülen sarı yaprakların üstüne basınca gelen sesten çookkk zevk alırım,dediğinz kategoriye giriyor mu bilmiyorum tabi bunu.

  • uzunuzunilgi  (24.09.13 18:04:09)
* h.sonu kahvaltı yaparken çizgi film seyretmek
* çizim yaparken müzik dinlemek, ya da müzik dinlerken çizim yapmak hehe

  • reso aga  (24.09.13 18:06:37)
lahmacun yiyerek.

  • xenophobe  (24.09.13 18:08:31)
kışın kar yağdığında baileysli kahve içmek tabi ki ışık kapalı olacak. sadece sokak ışıklarıyla aydınlanacak oda. çalan müzik hafif olacak mutlaka ispanyolca veya fransızca olacak. ayinde gibi hissediyorum kendimi. bir de manzaramı görseniz...

ince yağan yağmurda yürümek. enerjim yerindeyse koşmak. ama beton zeminde, deniz kenarında. kulelinin önü gibi mesela. ha birde mümkünse hava kararmış olacak.

yemek yaparken dans etmek, mutfakta çılgın atmak.

yine geceleri, perdeyi hafif aralayıp odayı loş ışıklı hale getirip dans etmek. şöyle şarkılarda www.youtube.com

aydınlıkta keyif yapamadığımı farkettim :(
  • kırmızıkaşekaban  (24.09.13 18:10:28)
En sevdiğim yazarlardan birini okurken kola + kraker yemek
Çok uzun bir banyodan sonra tertemiz çarşafların arasında uyumak.
ha bi de playlist yapıp temizlik yapmak. müzik olmazsa toplayamıyorum etrafı.
  • sadecece  (24.09.13 18:14:35)
- sevdiğim dizinin yeni bölümü + makaron ya da butik pastaneden birkaç orjinal kurabiye, earl grey çay

- ya da güzel bir dizi ya da film. mısır patlatıp yatakta bunu izlemek.

- bir de dışarda kar yağarken kahve ya da kakao içip dışarıyı seyretmek. takdir edersiniz İstanbul'da nadir yaşanan bir zevk
  • mea maxima culpa  (24.09.13 18:16:49)
*saat 4-5 gibi dışarı çıkıp sigara içerek dolanmak. araba yok, insan yok, polis bile yok B) olsa da karışmıyor zaten.

*yağmuru gördüğüm an ya camda, ya da dışarda çay sigara.

*bir arkadaşımla kahvedeysek ve acıktıksak çay simit B)
  • patr  (24.09.13 18:20:14)
ben de dizinin yeni bölümünü izlerken çin yemeği yemeye bayılırım -ki çok spesifik bir şey-, demek ki yalnız değilmişim. (: özellikle anime maratonundaysam ramen mutlaka yerim.

yemek yaparken ve ütü yaparken mutlaka hareketli müzik dinlerim. hatta ütü yaparken bilmemne kadar şarkıda şu kadar parça ütüleyeceğim gibi hesapların hastasıyım.

uyumadan önce çoğu zaman o aralar oynadığım bir oyun varsa mutlaka bir 5 dk. oynar öyle yatarım.

kitap okurken yanında mutlaka ya sıcak bir içecek ya da şarap/bira ikilisinden biri olur.

sonuç: oeeeh daha da gider sanırım, tahminimden daha fazla çıktılar. (:
  • treamorg  (24.09.13 18:23:43)
hava kuruysa sahilde uzun yürüyüşler.
hava yagmurluysa güzel bir filim ve jack.
hava soguksa battaniye,belgesel,sıcak sahlep.
  • jamswety  (24.09.13 18:28:18)
yağmur yağınca ellerimi camdan çıkartıp biraz su dolduktan sonra onunla yüzümü ıslatmak.
cenin pozisyonunda yatarak dizüstü bilgisayar kullanmak.
gittiğim mekanda mutlaka çalışanlarla sohbet kurmak. (bunun en büyük sebebi mekan kalabalık değilse "kitap okuyorum ağbi şu müziği kapatsana" diyebilmek.
gün batımını deniz ya da dağ ardında değil de şehrin çarpık apartmanları ardında izlemek.
ders çalışmak için dışarı çıkmak. (bildiğiniz belli kafelerden çıkmıyorum sınav dönemlerinde)
evi temizleme işini mutlaka gece 12den sonra yapmak.
sevdiğim kitapları çantamda taşıyıp saçma sapan yerlerde birkaç cümle okuyup rahatlamak.
sabah uyanır uyanmaz hiçbir şey yemeden dişlerimi fırçalamak.
eve girince mutlaka ama mutlaka o istese de istemese de ısırılmak ve tırmalanmak pahasına da olsa yarım saat kediyle oynamak.

daha gider bu...
  • mutevazi  (24.09.13 18:31:09)
Haftasonu iyi bir kahvaltı ile gazete okumak.

  • pause  (24.09.13 18:52:58)
yağmur yağdığında;
sahilde koşmak +1
kahve+kitap
probis+kahve-çay

dizi izlerken;
probis+feştalili soğuk çay-latte-filtre kahve

sabah -uyanıp tam ayılmamışken- yataktan kalkmadan önce;
30-45dk gün değerlendirmesi, ne giyeceğim, ne ile mutlu olurum, neleri yapmalıyım vs.(her sabah yaparım bunu)

altıyol yahut bebek starbucks'ta filtre kahve+kitap+ipad üçlüsü ile 4-5 saat takılmak.

spor yaparken(vg) hareketler arasında mola vermemek. "no pain no gain", "go hard or go home"

kütüphanede veya kitap satan herhangi bir yerde saatlerce raflara bakmak. durmaksızın.

karşı cins ile sanat hakkında konuşmak.

mızıka ile mükemmel işler çıkarmak.

deniz yüksekten atlamak, havuz kondisyon sağlamak, durmaksızın tur atmak için vardır. bu bağlamda ikisine de bayılırım.

..ve tabii ki; yalnızlık.
  • papillon7  (24.09.13 23:41:34)