[]

Saç, kahkül vb.

Dikkat bu duyuru cevaplar alındıktan sonra kendini imha edecektir. Şimdi benim yüz küçük, alın dar. Kahküllü bir model yakışmaz biliyorum ama denesem mi? Çok istiyorum aslında ama cesaretim yok. Caps versem mi acep bilemedim.
 
caps ver caps.


  • cokponcik  (24.09.13 15:22:43) 
kilolu değilse yüzün - bak oval mi demiyorum - kilolu değilse dar alınlı da olsan yakışabilir. kendin az çok evde saçlarını öne atarak denemeler yapabilirsin. çok istiyorsan da kestir, en kötü uzayana kadar tokayla tutturursun.


  • kirazıseviyorum  (24.09.13 15:25:18) 
Yok kilolu değil ama yuvarlak.


  • old possum  (24.09.13 15:29:13) 
caps verirsen daha rahat cevaplarız. silersin geri nolcak.

bence kestirme emin olamıyorsan. ben bi kere kestirdim, alnım geniş yüzüm oval ama bana da olmadı. o kahküller uzayana kadar neler çektim ben biliyorum.
  • april12th  (24.09.13 15:33:36) 
benim de alnım dar içimde kalmasın dedim yaptırdım çok tuhaf bişey oldu :) yalnız bir avantajım var saçım çok hızlı uzuyor 3 ayda o kahküller çeneme ulaştı neredeyse. sadece 1-2 ay kahküllü kullandım saçı.
yaşın gençse, kahkül kestirince 1 sene öyle kullanmak zorunda kalmayacaksan yaptır içinde kalmasın.

  • niye ama  (24.09.13 15:34:10) 
Caps verdim. Burada saçım topuz olduğu için alnım biraz daha geniş duruyor ama.


  • old possum  (24.09.13 15:42:57) 
bence kahkül çok çirkin olmaz ama yoğun kahküllerden yaptır.

t3.gstatic.com al bak benzeşiyorsunuz da biraz.
  • kirazıseviyorum  (24.09.13 15:45:32) 
alnının neresi dar sorması ayıptır? bir de tıklememıs yıne dedıgıme gelmıssın bosuna mı caps dedik sana?

kahkul yakısır, guzel olur.
  • cokponcik  (24.09.13 15:46:26) 
Tamam kestiricem kahkülü. Fino gibi olmam inşallah :)


  • old possum  (24.09.13 15:51:13) 
saçınızın arkasından bir tutamı öne getirip kahkül yapın, bakalım yakışıyor mu :)


  • muk  (24.09.13 17:11:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.