üyelik ücreti aidat itirazı

şu merete itiraz ettiğiniz takdirde, tüketici mahkemesinden de olsa ücreti geri alabiliyorsunuz dimi?

zamanında uğraşmamıştım ama bu sefer kovalayım diyorum, eğer bu olayın çözümünü buldularsa hiç uğraşmayayım.

bu arada imzalamış olduğum bir kredi kartı sözleşmesi yok

kredi kartı için mi?
evet uğraşınca geri alınıyor.

  • kyha  (24.09.13 01:39:45)
nette görmüştüm yine, bankalarda alehte davalar açıyorlarmış. hatta bu yüzden kaybedenler de olmuş, yani 55 lira aidat yüzünden mahkeme masraflarıyla 1000tl ödettiriyormuşlar.. ben zamanında tüketici mahkemesine başvurarak almıştım şu an için bir ses seda yok..

  • copy paste  (24.09.13 02:07:01)
elimde kart sözleşmesi yok, olsa bile, yasanın dediği gibi üstünde, xx tl ödeyeceksin yazan bir sözleşmeye imza atmadım ben.

bankayı arayıp atarlandım, size sözleşmenizi gönderelim dediler. Sözleşme imzalamadım ben diyince de, e o zaman ne yapmamızı istiyorsunuz falan dediler.
  • bonjurkes  (24.09.13 02:12:38)