Neden kıskanmıyorsunuz?

Glori yi kıskanıp beni kıskanmamanız çok koydu şu an.

Beni neden kısanmıyorsunuz? Özelden mesaj atanım bile yok, soru sordugumda doğru dürüst cevap bile alamıyorum

Çok üzülüyorum lan :(

Glori kim :D

  • redeath  (23.09.13 16:35:29)
neyini kıskanalım ki senin? ben glori gibi olmak istiyorum.

  • lemmiwinks  (23.09.13 16:35:52)
glori kepsini vermiş sanırım ama göremedik biz. elinde tutan yok mu?

  • elorelia  (23.09.13 16:37:12)
ben de hiç mesaj almayanları kıskanıyorumm kii. sürekli o kutu yanıyor. cevap yetiştiremiyorum çok meşgul ediyor beni

  • glori  (23.09.13 16:39:17)
Kepsi göremeyenler siteyi terketsinler.

Glori bi günlüğüne yer değiştirsek? Olmaz mı?:(
  • Sskywalkeremre  (23.09.13 16:41:23)
kıskanmadığımızı kim söledi? yalan onlara inanma.

  • groovettyn  (23.09.13 16:41:35)
çünkü sen ilgi budalası bi kezban değilsin.
edit: ahaha kepste mi verdi? beklenir vallahi beklenir. ilgi için işte bunların hepsi.

  • tüketici kız  (23.09.13 16:45:13 ~ 16:45:52)
Glori midir nedir kim gazladı lan bunu bu kadar? bütün duyuru erkekleri beni sikmek istiyor moduna girmiş :/

  • sifirin altinda  (23.09.13 16:46:00)
keps vermediği halde ilgi duyulan kadınlarda var.aradaki sınıf farkı bu işte.

  • tüketici kız  (23.09.13 16:52:45)
Şahsen ben kepsi görmediğim kadınlar hakkında hayal kurmuyorum kepsini gördüğüm kadınlarında %92.5 i o gece yaptığım genellemeyi doğru çıkarır nitelikte

  • Sskywalkeremre  (23.09.13 16:55:24)
waaoov büyük başarı capsin olmadan ilgi görmen tüketici. zaten koysan o azıcık ilgi de kaybolur gider. aferin koyma sen.

@Sskywalkeremre: olmaz deiştiremeyiz
  • glori  (23.09.13 16:56:34)
Kaşarlı tost yollarım sana iyi düşün bebeyim sadece 1 gün!

  • Sskywalkeremre  (23.09.13 17:00:12)
Yeter kurban oliym yeter

Yeter ama cidden yeter
Sikerttiniz 1 haftadir
Yalama oldu anasayfa
Internet bulamayinca tuh lan duyuriya bakamayacak miyim diye uzuldugum 1 hafta oncesini istiyorum

Sozluk de boyle olmustu troller turemisti severek kudugumuz insanlar terki diyar etmisti

Yapmayin lan sikip atmayin duyuruyu bi koseye
  • cecilia  (23.09.13 17:02:12)
işte anlamadığın nokta bu zaten. burası keps verilecek, ilgi toplanacak yer değil.ne diye burada ilgi toplamaya çalışayım ki? senin kadar küçülmedim merak etme.

emin ol bi kepsimle silerim seni buradan:) çirkinmişsin.zaten çirkin olmasan oranı buranı fotolayıp ayakta durmaya çalışmazsın:)erkek olsan kesin abazan olurdun:)
  • tüketici kız  (23.09.13 17:04:58)
@straight gigolo
ne demek saygı duycaz?bir değil iki değil her girdiğimde bunun saçmalıkları.formata aykırılık varsa saygı duyulmaz.sende git yalakalığını başka yerde yap.

  • tüketici kız  (23.09.13 17:15:02)
@straight gigolo mod var diye kuralları çiğnemek mi lazım? gerçekleri yüzüne vurunca sinir yaptın bakıyorum. madem yalakalık yapacaksın git kaliteli birisine yap bari,onunla beraber kendi kaliteni de düşürme. seninde benim gözümde ondan bi farkın kalmazı zaten şu an.

  • tüketici kız  (23.09.13 17:24:30)
En günahsz demişsin bana mı seslendin?

  • Sskywalkeremre  (23.09.13 17:38:20)
@straight gigolo senin niyetini anladık biz merak etme salak değiliz. elinden iyidir sende haklısın.

  • tüketici kız  (23.09.13 17:41:07)
edebinizi takının, gerisi kolay.

  • eyyor  (23.09.13 18:04:40)
ben de keps istiyorum mesaj atıverin...
ayrıca seni de çok kıskanıyoruz üzülme.

  • stunky  (23.09.13 18:04:52)
Ben tüketici kız ın kepsini bekliyorum yeni fenomenim oldu

  • Sskywalkeremre  (23.09.13 18:08:41)
yok la standart gosteren kız eriyen erkek olayı.

  • tadutadu  (23.09.13 18:22:19)
tüketici kız caps vermezse silcem kendimi

  • groovettyn  (23.09.13 21:37:35)
tahmin etmiştim bu işin buraya varacağını, herkes biraz sakinleşsin bence.

  • rn  (23.09.13 22:27:53)