Galaxy S4 mü, LG G2 mi?

Bugün yarın telefon almam lazım, bu iki telefon dışında önerisi olan da olabilir. ama s4 ve g2 derken neden onu seçtiğinizi de söylerseniz çok hoş olur.

edit: duyurudan 2 gün sonra g2 aldım.

lg optimus pro g2. sebebi çok mantıklı değil ama arkadaştan öğrendimdi; işi gereği sürekli telefon test eden biri.

  • groovettyn  (23.09.13 14:06:17)
g2 performans ve donanım olarak daha iyi
s4 baya yakışıklı

  • azeroth  (23.09.13 14:57:56)
  • anashil  (23.09.13 15:58:35)
@anashil teşekkürler ama ingilizce türkçe tüm yazıları okudum. son bir görüş burası

  • utkucbkc  (23.09.13 23:45:49)
iphone ekranı dahil bütün akıllı telefonların ekranlarını(panellerini) lg üretirken neden telefonlarında iş yok derdim.bu ara bende telefon alıcaktm 5c yi bekliyordum fiyat olarak,apple kullanıyorum kısaca özetleyeyim teknoloji olarak kimse apple ile yarışamaz çünkü "az sistemle çok iş ve stabilite ile birlikte" bunu yapabilen daha olmadı,samsung diyorlar eyvallah teknoloji var,malzeme sıfır,yazılım üstün körü biyerden sonra şişme yapıyo vs vs vs

yazılımcıyım android den cok sıkıntı çektim diyebilirim ama android almayı artık LG G2 sayesinde düşünüyorum,çünkü mükemmel herşeyiyle
  • mukon  (07.10.13 01:05:20)
su an g2 harici bir telefon alan kişi ya dayak yememiştir, ya da sayı saymayı bilmiyordur..

  • fatihdr  (03.11.13 21:44:11)