niye kilo veremiyorum ben yaa

1 haftadir yutuyus ve diyet yapiyorum 500 gr vermisim. diyetimi soyliim tam olsun:
sabah lor peynir ya da kucuk bir dilim beyaz peynir bir dilim ekmek bazen yaninda salatalik
oglen yagsiz yaptiim tavuk yemegi ve bir dilim ekmek ya da 2 yemek kaşığı pilav
arada salatalik veya uzum
aksam da yine tavuk yemegi

tavuk yemeğinin yerine kofte bazi gunler
bir de 2 litre su iciyorum

oncesinde hayvan gibi yiyordum. a101 den ekler alip hepsini bitiriyordum. bence en azindan vücudun bi sok gecirip 2 kilo vermesi lazımdı. bu ne yaa

yazmayi unutmusum bi de her yemegin yaninda yoğurt. 1 hafta içinde 1 kere bozdun o da sadece 1 bardak kola içtim

  • cilekli krep  (23.09.13 11:02:31)
normali haftada 1 kilodur ama rakamlara fazla takılma. Eğer dediğin gibi beslendiysen vücudunun yağ oranı azalmıştır , böyle devam edersen kilo vermesen bile(kesin verirsin)yağ oranı azalacağı için şekillenmeyi sıkılaşmayı farkedeceksin.

  • megalomaniac  (23.09.13 11:07:37)
Daha birinci haftada diyet bozmuşsun.

Bu duyuruyu bir oku.

www.eksiduyuru.com
  • arnold schwarzeneger  (23.09.13 11:08:13)
her sey bir bardak koladan sebep diyorsun yani ben o duyurudaki seyleri yesem duba gibi olurum. d

  • cilekli krep  (23.09.13 11:11:50)
Haftada bir tartilma
Ayda 2 5 kilo arasi verilir zaten
Anormal bi durum yok

Ama kola icme kesinlikle

Sebzeyi azcik artiralim bence

Erkeek misin bagyan misin, onceden spor yapar miydin
Belki vucudun spora alisik yurume hic geldi
  • cecilia  (23.09.13 11:19:25 ~ 11:22:29)
sizinki biraz protein diyeti gibi olmuş. muhtemelen yağlar kasa dönüşüyor şu anda ama en iyisi diyetisyene gitmek.

  • nereye bu gidis  (23.09.13 11:19:31)
Tartıda çıkan sonuca aldanmayın, o önemli değil. Önemli olan yağ oranında olan değişimler. Sağlıklı bir diyet ve yapılan sporun sonucunda üç ay sonra tartıda fazla bi' değişiklik göremezsiniz ama ölçüm yaptırdığınızda yağ oranınızın düştüğünü ve kas kütlenizin arttığını görebilirsiniz, önemli olan bu. Tabii bunu sizin için söylemiyorum genel olarak söylüyorum, siz daha ilk haftadan diyeti bozdum kola içtim diyorsunuz. İçmemek lazım. Tabii bununla birlikte, 2 kilo yağ yakmaz sizin hesapladığınız gibi kolay bi' şey sayılmaz. Yani yazdığınız bu programla eksilmiş olarak gördüğünüz o 500 gram vücudun attığı ödemdir sudur, yağ değildir. Yağ yakmak için daha uzun süre çalışma ve daha iyi bir diyet programı gereklidir.

  • syd  (23.09.13 11:24:33)
bayanım. daha önce hiç spor yapmadım. diyetisyene gelince devlet hastaneleri şişman olmayanları kabul etmiyor. ya bir sağlık sebebinden ötürü diyet programı vesilesiyle olması lazım ya da şişman olmak lazım. özele de gitmek istemiyorum.

  • cilekli krep  (23.09.13 12:53:58)
özel çok para değil. 2-3 ayda bir 100 lira bayılırsınız yeter. sağlık önemli.

  • nereye bu gidis  (23.09.13 13:14:47)
Ben de ilk ay 1.200 gram vermiştim diyetle, diyetisyene gittiğim halde. İsyan etmiştim baya ama daha sonra 15 günde 2 kilo olarak kilolar beni terk etmeye başladı üstelik çoğunu da yağdan verdim. Vücudun diyete alışıyor olabilir, vazgeçme derim. Ama bence diyetisyene gitmende yarar var.

  • damba  (23.09.13 13:38:35)
Bir de sabah kahvaltılarında 2 tane ceviz, kuru incir ya da kuru kayısı ye. Bağırsaklarını çalıştırır.

Ceviz+kuru meyve.
  • damba  (24.09.13 15:18:23)
bir öğün etse diğeri sebze olursa, biraz da zeytinyağı içerirse daha verimli olur. aralarda meyve de ye. tiroidine baktır.

  • kirazıseviyorum  (24.09.13 15:22:32)
akşamdan kasıt 6-7 sonrasıysa 1 tabak yemek bile etkili olur. akşam yemeği yerine mümkünse salata yiyin bol suyla beraber. yaşa ve kiloya bağlı olarak değişebiliyor kilo kaybı.

  • ontheroad  (24.09.13 15:33:11 ~ 15:33:43)
cardio+diyet 2 litre su

9 günde 1 kilo yalnız değilsin
  • blmnrvs  (24.09.13 15:40:38)