Hayalinizdeki ev

?

---
benim cevap da şunlar ayarında:
www.freshpalace.com
www.botoxbeerbling.com
www.wheretostay.com

dış kısmı böyle olsun da, içini düşünürüz :)

  • celeron 300a  (22.09.13 22:10:09)
içinde salınan yar olan

  • female demon  (22.09.13 22:10:46)
güneyde
bahçeli.
havuzlu.
bol ağaçlı.
bahçesinde minyatür kale var. ufaklık şut çekiyor ben kurtarıyorum.

lan:(
  • vadidekikaktus  (22.09.13 22:12:39)
çizimlerini yaptım lakin arsa ve parası daha hazır değil.

ayrıca hayalimdeki ofisi de çizdim <3 ofis daha bi yakın zamanda yapılabilitesi var
  • glori  (22.09.13 22:13:14)
celeron ve female demon kombosu.

  • icim urperiyor  (22.09.13 22:13:32)
enpundit.com
yapıcam kendime bi tane bundan

  • eranicus  (22.09.13 22:14:07)
kocaman bir arazi içinde tek katlı, yüksek tavanlı, taş bina bir ev. içinde bir de asma kat olacak. tuvalet banyo dışında oda şeklinde bir yer olmayacak. stüdyo gibi olacak. bahçede ağaçlar, hamak, çimen, havuz ve sebzelerin olduğu bir kısım olacak. mümkünse deniz kenarı bir arazide. etrafta sadece birkaç ev olsun yakınlarda. şehre de çok uzak olmasın. 15 dakika yarım saat falan olabilir.

edit: bir de yar olsun tabi, onsuz olmaz. hatta çocuklarımız da olsun sonra.

edit2: deniz yerine göl veya dere de olabilir.

edit3: loft deniyormuş böyle asma katlı eve. kırmızıkaşekaban'dan öğrendim. teşekkür ederim kendisine buradan.
  • lemmiwinks  (22.09.13 22:15:16 ~ 22:30:04)
öyle doğa ile iç içe falan sikseler istemem. börtü böcek, fare vs uğraşamam.

ben bir otelin penthouse denen çatı katlarından istiyorum. son derece lüks, her gün temizlenen, düzenlenen, özel anahtarla çıklabilen :/

şu tarz www.trumphotelcollection.com
  • sen git ben geliyorum  (22.09.13 22:16:40 ~ 22:18:02)
şöyle: u1309.hizliresim.com
ama ruh halime göre değişebiliyor..

  • mutekebbir  (22.09.13 22:17:14 ~ 22:18:00)
female demon +1

  • kakao  (22.09.13 22:17:24)
media.gta-series.com
images1.wikia.nocookie.net
img20.imageshack.us
media.moddb.com
görüntülerin oyundan olduğuna bakmayın, gerçekte var olan bir şehir oyuna aktarılmış.
  • buzdagi  (22.09.13 22:17:40 ~ 22:28:40)
sokağında ağaçların olduğu küçük tek katlı bahçeli bir ev. ancak şehir merkezinden kopuk bir yer değil aynı zamanda. bu mümkün değilse müstakil seçeneği olmayadabilir. güzel bir balkonu olsun iki ağaç göreyim yeter.

  • cilekli krep  (22.09.13 22:20:12)
içinde birlikte olmaktan mutluluk duyduğum insanları olan

  • kedidir o kedi  (22.09.13 22:20:49)
  • ron dennis  (22.09.13 22:21:16)
  • elorelia  (22.09.13 22:21:27)
Duz insan evi

Kapisi kitlenirken diger el ile itistirip cekistirilen, pencerelerden birinin mandali bozuk oldugu icin her yagmurda altina paspas bezi bastirilan, banyonun baktigi duvar nemlendigi icin boyasi kabaran, alt komsusu gurultuden rahatsiz teyze olan ....

Duygulandim
  • cecilia  (22.09.13 22:24:36)
kesinlikle loft bir daire. www.haftalikhaber.com yani iki katlı değil de merdivenle asma kata çıkılan. gayet yüksek tavanlı. iki şey arasında kararsızım. apartmanda mı olsun, yoksa sadece bana ait mi? bana ait olursa doğanın içinde olacak bu sefer de böcekler gelecek, ben çok korkuyorum. apartmanın son katı olsa da bu sefer aklım diğerinde kalıyor. böyle deniz görecek falan.
bu arada hangisi olursa olsun lemmiwinks +10586 diyorum oda falan istemiyorum tuvalet hariç.

birde mutfagı da metalik her yeri ankastrelerle dolu olmasın şöyle olsun: 1.bp.blogspot.com
sıcak,samimi olsun yani.
banyoda da mutlaka küvet olsun. küvet de gömülü değil şöyle bir şey olsun; www.evtasarimi.com
  • kırmızıkaşekaban  (22.09.13 22:27:30 ~ 22:33:11)
seninki nasıl ermanen?

edit: cevap gelmiş. denizin içinde havuz olacakmış neredeyse. :)
  • lemmiwinks  (22.09.13 22:28:25 ~ 22:45:37)
denizi görecek,sahile yürüyüş yapılabilecek mesafede olacak.balkonu olacak.
sessiz sakin bir ortamı olacak,gürültücü sürekli zırlayan velet olmayacak yakında. günde 3 kere düğün olmayacak mahallede.fazla insandan ne kadar uzak o kadar iyi. ama şehre de çok uzak olmayacak.(bunlar olmazsa olmaz.)

çok büyük olmayacak temizlemek zor olur.mümkünse aparman dairesi olmayacak.1+1 yeter.ya da çatı katı da olabilir.
evin içinde puf,salıncak koltuk türü bişey olacak arada yorulduğumda sıkıldığımda vs. gidip kendimi atıcam.
kedi veya köpek besleyebileceğim bir ev olacak.
  • cause id rather be alone  (22.09.13 22:48:08)
büyük bir bahçe içinde etrafı zeytin ve meyve ağaçları ile çevrili eski köy evleri gibi taştan bir bina olacak,deniz manzarası olmadı mutlaka orman veya göl manzarası olacak,bahçede bir çardak ve ufak bir tandır fırın olsun .
imgur.com

  • sealth  (22.09.13 22:48:17 ~ 22:49:06)
  • late viper  (22.09.13 23:55:13)