takip ettiğiniz Ekonomistler?

kimler?

ben şuan birtek mahfi eğilmez'i takip ediyorum.

yigit bulut

  • partizan  (22.09.13 18:48:06)
sdfghgfdsad mahfi egilmez ne zamandan beri ekonomist sayiliyor ya. maliyeci adamdan iktisatci olmaz.

turkiye'deki ekonomi kose yazarlarindan hicbiri su an makroiktisatin son durumunu bilmiyor, anlamaya yetecek matematik bilgisine sahip degil. fatih ozatay takip etmeye calisiyor ama anlamiyor falan. turkce bilip olaylari guncel bilimsel araclarla aciklamak icin yeterince makro teori bilenler de -ki tum turkiye'de toplam 50 kisi cikmaz- akademik makale yaziyor kose yazisi yerine.
  • sendelemeden  (22.09.13 18:51:54)
uğur civelek, mustafa sönmez ve sol gazetesindeki ekonomist adını unuttum.

  • gpaxful  (22.09.13 19:24:59 ~ 19:25:31)
ekonomist, iktisatçı, maliyeci kavramlaştıramamış olabilirim ama birtakım şeyler hakkında mahfi hocanın yazıları sayesinde yorum yapabiliyorum.
bu tarz öneriler istemiştim, laf çarpmak yerine...

  • Tyler89  (22.09.13 19:32:10)
o zaman soyle diyeyim, birinci sinifta makro alirken hoca mahfi egilmez'in bir yazisini verip "hatalarini bulunuz" demisti.

  • sendelemeden  (22.09.13 19:33:50)
öztin akgüç - cumhuriyet

the economist dergisi de güzel makaleler yayınlıyor, takip etmek şart gibi iktisatla ekonomiyle ilgiliysen
  • passion rules the game  (22.09.13 19:57:13)
ali ağaoğlu

not: inşaatçı olan değil.
  • eksi sozluk e bir daha geldim  (22.09.13 20:12:33)
ercan kumcu

  • i'm a dreamer  (22.09.13 20:38:48)