bir programı bilgisayardan tamamen nasıl silerim ?

denetim masasından siliyorum pes2014 ü sonra online oynanmak için orjinal cd yi takıp yeniden yüklemeye çalışıyorum olmuyor. nası silerim bilgisayardan tüm dosyalarını ?

yeniden yüklerken olmayan nedir tam olarak?

  • kosun lan mevzu var  (22.09.13 17:52:06)
kayıt defterinden de programın değerlerini silmelisin.

  • sansli pipi  (22.09.13 17:58:44)
@kosun lan mevzu var oyun yeniden yüklenmiyor. hem silinmiyor, hem yüklenmiyor. oyunu şu an açamıyorum. kafayı yicem

@sanslı pipi kayıt defteri yönetici tarafından engellendi diyor. ???
  • fuskiyenin oglu  (22.09.13 18:06:08)
şimdi oyuna girdim. klavye ayarlarını değiştirmek için çıktım. yeniden oyuna girmek için tıkladım oyun hasar görmüş yeniden kaldırıp yükleyin diyor. ama denetim masasından bakıyorum oyun yok ? nerde bu oyun. kafamdan duman çıkıyo

  • fuskiyenin oglu  (22.09.13 18:09:17)
özel mesajdan ulaştım.

  • sansli pipi  (22.09.13 18:12:07)
abi olaya bakın ya. oyunun orjinal cd sinin yüklüyorum oyunu kaldır ı tıklıyorum beni denetim masasına atıyo. denetim masasında oyun yok. bu nası bi saçmalık

  • fuskiyenin oglu  (22.09.13 18:20:12)
revo uninstaller gibi programlarla dene.

  • inugard  (22.09.13 19:03:32)
program files daki konami klasörünü sildiğinde oyuna girememen gerek. ve yüklediğinde de olması gerek

  • kosun lan mevzu var  (22.09.13 19:38:28)
revo uninstaller pro (pro varsa pro yükle) sonra kalan dosyaları tarat vs vs.
advanced system care yükle, ultimate varsa onu yükle, sonra onardan bilgisayarında yüklenip kaldırılmış her şeyin kalan dosyalarını uçursun. iksisiyle beraber çözemediğim durum olmadı.

xpnin çıktığı gününden bu gününe kullanıyorum. diğer işletim sistemlerine pek anıdık değilim.
  • wiillii  (22.09.13 19:49:18)
beyler saolun halletim.

revo uninstaller'i yükledim.
program files daki konami klasörünü sildim. oyunu komple sildim. şimdi yeniden yüklüyorum.

teşekkürler yardımlarınız için.
  • fuskiyenin oglu  (22.09.13 19:53:44)