Soruları katledenler...

Soruyu dikkatli okumadan, anlamadan cevap yapıştıran, böylelikle soruyu "cevaplanmış" kategorisine sokan üyeler hakkında düşünceleriniz neler?

www.eksiduyuru.com

belki dikkat eksikliği vardır.o yüzden kızmıyorum ben.

  • rock n roll  (22.09.13 17:11:33)
özür dilemiş ya. aklımda öyle kalmış diye de söylemiş ne var bunda şimdi?? insanlık hali olabilir karıştırabilir. sen duyuruda yenisin galiba ciddi sorulara bile nasıl salakça cevaplar verildigini görsen şaşarsın. biraz tahammül lütfen.

  • alzahraa  (22.09.13 17:13:08)
özür dilemiş arkadaş napsın daha.

arada ben de dalgınlıkla komik şeyler yapıyorum. sonra özür dileyip cevabı siliyorum falan filan. kötü niyet yok yani.
  • mea maxima culpa  (22.09.13 17:16:13)
cok iyi insanlar.

oturmus cevap yazmis sana lan.
  • sendelemeden  (22.09.13 17:18:17)
buranın eski halini bildiğim için tahammül edemiyorum maalesef...
sorumun doğru cevabı dakikalar içinde gelirdi.
şimdi ise cevapsız sorular, cevabını bulamadığım sorularla doldu ekranım.
tahammülsüzlüğüm bundan bir de aradığımı bulamadığımdan.
  • livaneli kadir  (22.09.13 17:19:11)
soruyu yenile kanka, üşenmiyorsan. hem sorunu uplamak için bahanen olur. *kıps*

  • kargn  (22.09.13 17:32:30)
sen soruları katledenler diye soru sordukça gerçekten soru soranların soruları aşağılara kayıp arka sayfalarda kaybolduğu için de sorulan sorulara dakikalar içinde cevaplar gelmiyor olabilir.

tiki cebinden veriyormuş gibi ender dağıtan kullanıcılar ve bu şekilde gününün yarısını bu duyuruda geçirip keyfekeder soruları katledenler hakkında ne düşünüyorsunuz diye soru soran tipler burada barındığı sürece bu durumun önüne geçilemez.

bir de demişsin ki tahamülüm kalmadı. adam özür dilemiş daha ne yapsın yardımcı olmaya çalışırken yanlış yönlendirmiş bi paket çikolatayla kapına gelip diz çöküp tövbe mi istesin ?

not: soruyu soranın nickine genelde bakmam ama eğer dikkatimi çekerse bir daha da senin bir soruna cevap vermem.
  • kegums  (22.09.13 17:34:15 ~ 17:36:07)
@papillon7 umrumda değilsin dostum.

aldığım tepkilere bak, iyice canım sıkıldı şu hale bak ya.

edit: @kegums sen de umrumda değilsin.

site yönetimi aforoz etsin beni, yoksa cadı yakma girişimi başlayacak bana karşı.
  • livaneli kadir  (22.09.13 17:36:53 ~ 17:39:52)
canını sıkacağın bir durum yok ki.aslında iyi niyetle,yardımcı olmak amacıyla sorunu cevaplıyor ama demek ki o anda dikkatinden kaçtı,yanlış anladı soruyu.insanlık hali deyip geçmek lazım.

  • rock n roll  (22.09.13 17:41:05)
bence iyiden iyiye geyiğe vurmadığı sürece sorun yok. hiç sorun etmem hatta sorumla ilgilendiği için yine de teşekkür ederim.

  • sansli pipi  (22.09.13 17:53:24)
İyi de arkadaşım ne kadar alıngansın böyle

senin sorduğun sorabileceğin soruların cevabını bilen insanlar her dakika duyuruya girmiyorlar belki, rastlanıyor sana

ayrıca belki o insanlar artık duyuruda yok

neydi noldu diyorsan böyle önüne gelene çemkirmek mi gerekli
  • mea maxima culpa  (22.09.13 21:02:54)