oofff başım

merhabalar;dün sabahtan beri başım çok kötü ağrıyor hatta zonkluyor dün akşam 8 gibi parol içtim biraz dindi fakat gece uyutmadı ne yapsam da geçirsem nasıl bir ilaç içsem, ocağınıza düştüm.

not: mideden operasyon geçirdğim için aspirin gibi kanı sulandıran ilaçlar yasak

teşekkürler.

dostum baharatçılarda yılan dili diye bir ot var onu tavsiye ediyorum. ayrıca bıttım kahvesi. birebir gelir. geçmiş olsun

  • suskunçocuk  (02.04.09 10:38:41)
majezik bu tip durumlarda en etkili ağrı kesicidir diye biliyorum. kanı sulandırıp sulandırmadığı hakkında bilgim yok ama.

  • hevipeyra  (02.04.09 11:12:32)
Geçmiş olsun.

Parasetamol dışındaki ağrı kesicilerin çoğu mideni feci halde mahvedecektir. Kiraz sapı diyeceğim ama o da mideni tahriş eder. Şakaklardan geçen damarların üzerinden baskı yapacak bir şeyle sarabilirsin. Biraz dindirir. Hafif hafif su iç...

En makbulü baş ağrının nedenini bulup bunu yok etmen. Migrensen migrenini tetikleyen unsurları takip et. Sinuzit ise çarşamba sabahtan itibaran tetiklenmesi doğal. Bir sinüzit hastası olarak dün sabah benim de başım ağrıyordu. Nem oranı arttı ve hava dün değişti. Tabi beni de bitirdi. Şu an Kuzey yönünde 23 hızında km/saat ile esiyormuş. Hızını bilmiyorum ama sanki beynimin içinden esiyordu sabah.

Şimdi daha iyi gerçi.
  • Kazmapolitan  (02.04.09 11:57:55)
eğer baş ağrıları inanılmaz boyutta ve periyodik ise : cluster headache ya da küme tipi başağrılarını araştırmanı tavsiye ederim.

bu baş ağrısı türünde, ağrı kesiciler etki etmez. tek çözüm o-pur gibi tek kullanımlık oksijen tüplerinden yaklaşık 8 lt solumaktır. o zaman ağrı sızı kalmaz.
  • kenny  (02.04.09 18:30:40)
eğer baş ağrıları inanılmaz boyutta ve periyodik ise : cluster headache ya da küme tipi başağrılarını araştırmanı tavsiye ederim.

bu baş ağrısı türünde, ağrı kesiciler etki etmez. tek çözüm o-pur gibi tek kullanımlık oksijen tüplerinden yaklaşık 8 lt solumaktır. o zaman ağrı sızı kalmaz.
  • kenny  (02.04.09 18:30:41)
çin yağı. haricen kullanınız.
ama bazı markalarınki sulandırılmış nane şekeri gibi. etiketinde china oel yazan bi marka var onu tavsiye ederim.

  • emuncipation  (03.04.09 04:50:18)