o kadar caps'ten sonra

dün gece hep şenlikmiş buralar...
o kadar görmüş mesajlaşmışsınız (kıskanççç) şu klasik soruyu ben sorayım: Dün geceden sonra (ya da belki öteden beri) duyuruda kimle tanışmak istiyonuz?

özel olarak tanışmak istediğim kimse yok.

  • lemmiwinks  (20.09.13 14:48:19)
yarin bos musun
straight gigolo

  • glori  (20.09.13 14:48:33)
dün gece tanışmaktan beter olduk zaten. çok tatlıydı herkes. sabahlara kadar caps caps yaptık, pişman değiliz.

  • sadecece  (20.09.13 14:49:36)
Caps gönderen herkesle tanışma isteği doğdu bende. Kimisi tam ensesine vurup "naber lan keranacı" diyecek, kimisi de hasır sandalyede karşılıklı oturup bacakları açıp elleri dizlere koyup çay içip tavla atacak adamlar.

  • yarin bos musun  (20.09.13 14:49:39)
kimseyle. benim amacım eğlenmekti.

  • neo ahrar  (20.09.13 14:50:09 ~ 14:50:25)
kendimi dışlanmış hissettim

  • groovettyn  (20.09.13 14:53:18)
@groovettyn , ben ağlıyorum şu an ne diyosun...
bi kaç kişi daha desin kimseyle tanışmak filan istemiyom eğlendik bitti diye :(
ne kıskançmışım arkadaş
  • niye ama  (20.09.13 14:56:02)
nerede fotolar. yetişemedik sanırım.

  • patlak fermuar  (20.09.13 14:56:24)
Gibsonrules' un bicepsleriyle :p

Skywalker seninle tanismak isteyen 999.999.999 kisi bulurum demistim, ben tanismak isterdim de yasim biraz kucuk kaliyo sana ya
  • Idonthaveausername  (20.09.13 14:59:45 ~ 15:15:08)
valla çok şenlikti harbiden.kaçıranlar üzülsün.hem de çok.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (20.09.13 15:01:30)
Herkesin tipi öyle değişik, öyle güzeldi ki... Resmen tip olarak seçilmiş insanlardı hepsi. Hepsi harikaydı. Umarım tekrar paylaşılır.

Yine de dün geceki gibi olmaz tabi.
  • yarin bos musun  (20.09.13 15:01:51)
@Idonthaveausername senden aldığım kadar iltifat almadım hiç,istanbula yolun düşerse neden olmasın :)

rock n roll,Idonthaveausername,kırmızıkaşekaban,düşünüyorum öyleyse vurun,it's just a cigarette,evrenos gazi,baldur vs gider bu böyle

@yarın boş musun'a sonuna kadar katılıyorum ve buna ek olarak herkes çok saygılıydı. enteresan şekilde kimse kimseyi rencide etmeden makara yaptı ve duyuru'nun kalitesini tekrar gösterdi herkes. bu en çok hoşuma giden şeydi

ha bide benle real'da tanışmak isteyen 6 kadın yazarımız numarasını attı ehehehe bu da bonus sanırım
  • GibsonRules  (20.09.13 15:03:13 ~ 15:05:15)
Kimse beni istemiyır ama herkes merak ediyor sdgsjfhshfhshfhs

  • Sskywalkeremre  (20.09.13 15:05:58)
bu gece yine yapalım ben de varım.

  • patlak fermuar  (20.09.13 15:06:12)
GibsonRules 6 dedi! yok mu arttıran ?
@patlak fermuar sanırım güzelliği kendiliğinden gelişmesinde imiş ve kaçırmışız, yapcak bişey yok.
Gibson'a telefonumu verecem ama aranamıyorum ki :(
  • niye ama  (20.09.13 15:09:50)
Ben caps paylaşmamış olmama rağmen fotoğrafımı bulup telefon numaramı istedi çakallar. Toplamda 8 hatun. Bir de numaralarını vermiyorlar, benden numaramı istediler hep. Bence GibsonRulez hep yalan söylüyor :(

  • yarin bos musun  (20.09.13 15:14:45)
:) inanmayanlara saygım sonsuz.

@niye ama insan yemiyoruz eheheh
  • GibsonRules  (20.09.13 15:16:20)
bir akşam girmedim neler dönmüş serhat ya modundayım şu an:)

aferim gençler haber vermeyin böyle devam.
  • vadidekikaktus  (20.09.13 15:22:09)
@pinkylips öncülerden biri sen değil misin? Saygımız sonsuz.

  • yarin bos musun  (20.09.13 15:23:48)
@ GibsonRules telefonumda sorun var ondan dedim bebeğim. alınma sen.

  • niye ama  (20.09.13 15:24:14)
@pinklips senin için 35 yaşında tombik vekezban diyollar hayallerimizi yıktı diyolllarrr

  • Sskywalkeremre  (20.09.13 15:46:24)