Ben sıkılıyorum siz ne yapıyorsunuz

bugun evin tadını çıkartayım dıye erken geldım yaklasık 4 saat ten berı butun nevaleler yanımda tekrar kalkmak zor geliyor (kola,cıps,cerez.puro,kitap,laptop telefon tv karsımda kumanda yanımda)öyle takılıyorum yanı ama patladım sıkıntıdan ondan ona gecıyorum siz napıyosunuz ben bukadar sıkılırken

lol oyna.

  • rurouni  (16.09.13 23:07:07)
1-2 duyurunun altına bişiler yaz. tartışmalara gir, unutursun sıkıntını :)

  • mea maxima culpa  (16.09.13 23:07:56)
markete gittim, ihtiyaçları aldım, birkaç da malzeme aldım, eve geldim, yemek yaptım yedim, çok güzeldi :)

  • mea maxima culpa  (16.09.13 23:08:35)
yalnız yaşayan insanlar olarak bi aktivite bulsak iyi olacak yoksa ben sıkılmaktan sıyırıcam artık

  • prezarlatif  (16.09.13 23:13:45)
kına'dan geldim şimdi. kına çerezi yiyorum. kurtlarımı döktüm bayaa olmuş oynamayalı.

  • kakao  (16.09.13 23:13:48)
ben ayrıca oyun oynuyorum. oyunla ilgili türlü saçma şeyle ilgili arkadaşlarla mesajlaşıyorum.

vedat arkadaş bana da yaz senden hoşlanıyorum diye, ben de sana off sana ne be salak yazayım :)
  • mea maxima culpa  (16.09.13 23:14:12)
dişari cik amk evde bok muj var

  • slimcharles  (16.09.13 23:14:26)
her gun dısardayım bugun evın tadını cıkarmak ıcın geldım nasıl cıkıyor bu evın tadı
ayrıca yağmur yağıyor dısarıda

  • jackies  (16.09.13 23:19:30)
uçaktan indim bavul bekliyorum 4 günlük tatilin ilk gecesine akacağım birazdan

  • GibsonRules  (16.09.13 23:20:28)
Bos bakinip aniden aglamaya basladim sonra dusa falan girdim simdi uyumayi planliyorum.

  • duzsac  (16.09.13 23:25:18)
Vedat chili pepperstan esinlendim, whatsapptan birilerine senden hoslaniyorum yaziyorum

  • Idonthaveausername  (16.09.13 23:35:43)
tv yi hayatından çıkar. dizi film izle. zamanı efektif kullanırsın. onun dışında öğrenmek için bişeyler oku.

en son philosophy book diye bi kitap buldum. öneririm.
  • sttc  (16.09.13 23:51:35)