[]

vücudun sadece sağ tarafının terlemesi

sevgili duyuru sakinleri,

biraz önce annemin vücudunun sadece sağ tarafının terlediğine şahit oldum. sol tarafta hiç bir şey yok kupkuru, sağ tarafsa ıslak. arada böyle olduğunu söyledi. garip değil mi? nedir bu?

not: annemde tip 2 diabet var, 5 sene önce tiroidlerini aldırdı, yüksek tansiyon da var ve bunlar için ilaç kullanıyor. belki bunların da bir yan etkisi olabilir mi diye ekleyeyim dedim.

 
ter bezlerinin vücudun sağ ve sol yarısında farklı çalışması gerçekten çok garip. eğer dış etkilerden dolayı değilse, sol tarafı hava akımında kaldığı için kuru ya da sağ tarafı infrared ısı kaynağına dönük olduğu için sıcak değilse vb. ve kronikleşmeye başlayan bir durum ise muhakkak doktora görünmelisiniz bence.


  • icim urperiyor  (16.09.13 21:20:18) 
nöroloji + mr.

ayrıca diyabet ve tiroid için yakın zamanda kontrole gitmediyse, endokrine de görünse iyi olur.
  • fallopian  (16.09.13 21:30:59) 
lenf bezlerinde problem olabilir.


  • march or die  (17.09.13 01:44:31) 
Beyin damar tikanikliklarinda gorulebilir. Noroloji konsultasyonu ve beyin MR incelemesi gerekir.


  • congratulationsyouwon  (17.09.13 02:30:49) 
tüm vücudunun mu yoksa sadece yüzünün ve boynunun mu tek yarısı terliyor?


  • tarcinvemizika  (17.09.13 21:10:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.