sennheiser mx 470 kulakiçi kulaklık kullanan var mı?

bundan almayı düşünüyorum. nasıldır, önerir misiniz?

edit: 100 liraya kadar başka önerisi olan varsa güzel olur, kulak kanalına girenlerden istemiyorum.

ben kullanıyorum. çok temiz ses veriyor ve bass olayı da güzel.. bir konser kaydını dinlerken arkadaki ufak sesleri bile çok güzel veriyor.. pişman olmazsın!

  • bilmemkacincinick  (16.09.13 13:56:16)
mx470 in bir model düşüğünü kullandım. kulak üstü kulaklığım da aynı marka. daha da alırım yani param olsa :) sennheiser tavsiyeye ihtiyaç duyacak bir marka değil. müzik dinlemeyi çok zevkli bir hale getiriyor. o olmazsa bir ihtimal 100 lira civarında sonny kulaklıklara bakabilirsin. ama ben sennheiser al derim.

  • kmtetrfn  (16.09.13 14:00:42 ~ 14:01:41)
şu üzerindeki süngerler zamanla yırtılınca, eskiyince yenisini nereden bulacağız peki?

  • karisik hisli adam  (16.09.13 14:10:39)
şunlardan mı bahsediyorsun? www.mydukkan.com
bunları satın alabiliyorsun. ayrıca sennheiser'de 3 farklı boyutta bu plastik zamazingolardan veriyorlar. biri üstünde olmak üzere 2 tane de yedeği oluyor yani.

  • kmtetrfn  (16.09.13 14:13:10 ~ 14:53:18)
zaten 1 çift yedek çıkıyor kutusundan..

1.bp.blogspot.com
  • bilmemkacincinick  (16.09.13 14:32:11)
pardon yanlış olmuş mx470 daha düşük bir modeldi. onu alma.

soruda zaten 100 lira civarı demişsiniz.

ENNHEISER CX STREET modelleri var. ona bir bakın. kesinlikle daha iyi mx470'lerden. çok memnun kalmıştım ben. SENNHEISER CX 200-II STREET

bu street serisini az daha ucuz olanı var. o da iyidir. 50 tl mx470'e vereceğime 65 tlye bunu alırdım. SENNHEISER CX 150

yok eğer kıyarım paraya dersen, peşin 120 lira gibi bir fiyata bunu alırdım. bomba bomba! :) SENNHEISER CX 300-II PRECİSİON
  • kmtetrfn  (16.09.13 14:58:36 ~ 15:06:29)
kulak kanalına girenlerden istemiyorum yazdım yukarıda. rahat takamıyorum o tip olanları. eski tip normal olanlardan kullanmak istiyorum.

  • karisik hisli adam  (16.09.13 15:15:51)
pardon onu okumamışım. o halde bu kulaklık iyi. bu alınır.

  • kmtetrfn  (16.09.13 15:36:29)