telefon bataryası

şimdi telefonun bataryasının ortadan şişmiş olduğunu farkettim, az önce de fotoğraf çekerken flaş patlayacağı sırada birden kapanıverdi allahsız telefon.

bu şişkinlik benim bi tarafımda patlar mı?

samsung galaxy ace denen lanet olası telefon.

bir an önce yenilemenizde fayda var;

www.bilgimanya.com
  • dntpnc  (16.09.13 01:20:47)
pil işlevini yitirmiştir zaten o noktada. fazla dayanmaz. telefonun içinde şişerse telefona fiziksel bi zarar verebilir. patlamaz, ama eğer kenarları açılırsa ısınır, erime ihtimali var. ince bi reaksiyon sesi alırsınız zaten eğer açılırsa kenarları. tıslama gibi. bence değiştirmeye bakın en kısa zamanda.

  • icim urperiyor  (16.09.13 01:20:49)
kolay kolay patlamazlar ama yanmaya başladıktan sonra çok yüksek ısıda yanıyorlar, koyduğunuz yeri falan delebilir, yangın çıkartabilir. orijinal bir batarya alın, sakın muadille falan uğraşmayın.

  • Huan8  (16.09.13 01:21:39)
askerde bi arkadaşım şişen telefon piline falçata ile ufak bi delik açmıştı. abartmıyorum alevi 1 metreye kadar yükseldi.çok tehlikeli direk çöpe.

  • tadutadu  (16.09.13 01:36:25)