tacizi videoya kaydetmek

instagram.com

bu kızın yaptığı videoyu eleştiren de var destekleyen de..

siz hangi saftasınız ? özellikle duyuru kadınlarına sesleniyorum, siz de böyle bir şey yapar mısınız ?

eleştirilecek birşey yok.destekliyorum kendisini.

  • rock n roll  (15.09.13 22:01:38)
erkeğim,

bence cesareti için tebrik etmek lazım. sonuna kadar destekliyorum,puşta az bile yapmış
  • GibsonRules  (15.09.13 22:01:40)
(git: 661571)

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (15.09.13 22:03:49 ~ 22:04:02)
süper yapmış. az bile. keşke ben de onun kadar cesaretli olabilsem.

  • sadecece  (15.09.13 22:04:23)
gercekligi konusunda her zaman soru isareti olacak kafamizda.

ama ses tonundan hissettigim sey, kurmaca olmadigi. videodan sonra bir de polise verseydi dicem ama polis korur boylelerini.
  • la traviata  (15.09.13 22:07:01)
kızın sinirden sesi titriyor, ben uydurduğunu sanmıyorum. az bile yapmış künt herife. kadınlar olarak biraz daha cesaretli olup tepki verebilsek, korkutsak bu amipler cesaret edemez böyle şeylere.

  • quasiromantic  (15.09.13 22:10:28)
video her şeyiyle gerçek gibi duruyor, ama her şeyiyle çok rahatsız edici.

ülkede güvenlik birimlerinin sıfır güvenilirliği olması çok rahatsız edici. yani kız gerçekten taciz edildiyse, kızın çare olarak polise gitmek yerine bunu görmesi korkunç bir çaresizliğe işaret ediyor.

öte yandan adamın suçlu olduğuna bu kadar kolay inanılması da endişe verici. umarım bu bir trende dönüşmez. düşünsene, dişilerin elinde böyle bir güç var artık. sana herhangi bir sebeple sinir olan bir kız videonu çekip "bu herif beni taciz etti" diye internete koyabilir, binlerce insan izler, izleyenlerin %90'ı da anında senin suçluluğunu anında kabul eder. hiçbir şey yapmadığına kimseyi ikna edemezsin.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (15.09.13 22:39:28)
Ben butun otobusun duyacagi sekilde bagirirdim sanirim. Ama boyle bir sey yapmak aklima gelir miydi orasini bilemeyecegim. Yani kameraya cekip bunu sanal alemde yayinlamanin bir manasi yok bence pek. Otobuse duyururdum adama tekme tokat girisirdim, kufurler ederdim falan bu gibi seyler yapardim. Seviyemi bozardim yanisi

  • Idonthaveausername  (15.09.13 22:56:36)