köpek sahiplerine sorumdur

gazeteyle dövmek diye bir eğitim biçimi mi var?

(küçük, beyaz, kıvırcık bir köpeğe gazeteyle dalmak caiz midir?-zira komşu katili olucam)

yok öyle bişey, köpeğe dalacağına sahiplerine dal onu rahat ettiremedikleri için. havlıyorsa illa bir sebebi var.

  • loveinaflipbook  (15.09.13 15:46:10)
insan kadar iğrenç bir varlık yok.dünyanın başına belayız biz.kime şikayet edeceksin şimdi bunu,kim önemser?

  • rock n roll  (15.09.13 15:47:29)
@loveinaflipbook köpeği dövenler onlar zaten. hayvanı koymuşlar balkona, havlayınca çıkıp girişiyolar susuyo zavallım. bir ihtimal tuvalet eğitimi veriyolar diycem, ama bu bariz canilik.

  • bipolar  (15.09.13 15:53:31)
yasak değil mi evde hayvan beslemek? şikayet ediniz.

  • niyeti bozuk http nesnesi  (15.09.13 15:53:53)
@niyeti bozuk yasak aslında ama şikayet edilince hayvanın akıbeti noolacak, o beni korkutuyor. ya da kalkar bunlar sitede huzur içinde yaşayan diğer hayvan sahiplerini şikayet ederlerse bu sefer..

  • bipolar  (15.09.13 16:02:37)
balkonda duran köpek havlar elbette.
bunlar kendilerine peluş oyuncak aldıklarını zannedenlerden olsa gerek.

0212 251 63 25'i arayın.
istanbul barosu hayvan hakları komisyonu.
istanbul'da olmasanız bile ne yapmanız gerektiğini söyleyeceklerdir.

hayvanın başka bir yuvaya gitmesi ve bu insanların da hayvan beslememesi lazım.
gidip "başınıza hayvan severleri sararım" derseniz bu sefer de içeri aldıklarında ne yapacaklarını bilemezsiniz.

baroyu arayın, sonra da hayvanı sahiplendirmek için gidin.
vermeyiz derlerse, o zaman başınıza hayvan severleri sararım diyin.

fotoğraf ya da video çekin ve facebook'ta yayın, ifşa edin.
doğduğuna pişman olur.
  • blatta hiberna  (15.09.13 16:43:26)
selam. gazeteyle dövmek diye bir eğitim biçimi var. köpeklerin dünyasında liderlik şiddetle alır ve şiddette korunur. sert ya da sizi değil de kendini lider olarak gören bir köpeğiniz varsa gazeteyle poposuna vurmak bir eğitim biçimidir. bu, köpeğin canını yakıp intikam almak için yapılmaz, bir uyarı aracı olarak yapılır ve köpeğin canını çok az yakacak şekilde yapılır.

  • s e ff a f  (15.09.13 17:24:36)