Lada Niva'yı nasıl bilirsiniz?

Ey ahali
ani bir gazla lada niva almaya karar verdim.babam da bizden gaz aldı tamam dedi ama saat ilerledikçe gazın etkisi geçmeye başladı. ne dersiniz ankara da çok fazla araziye çıkma fırsatı bulabileceğimi zannetmiyorum, almak mantıksız mı olur?

bir de bütçe 6.000tl.6 milyar yani.babam 2 ay kadar arabasız kalacağı için bu aralar bi araba alıncak bi şekilde. yani daha lüks bişey alma şansımız yok ve kız kardeşim birçok arabanın tipini beğenmezken nivayı çok sevdi. şimdi bu fiyat aralığındaki araçlarla kıyaslarsak araç aşırımı kalas kaçar bi bayanda kullanabilir mi?

Lada Niva'nin iyi bir arazi araci oldugunu duymustum ama duz yolda ne kadar kullanisli olur bilemiyorum.

Bir de araziye cikma firsati bulamayacaksaniz neden jip almayi dusunuyorsunuz ki?
  • msb  (30.03.09 23:26:29)
tipi bart simpson'ın ekürisi milhouse a benziyor. huyu benzemesin.

  • neronas  (30.03.09 23:37:51)
temiz bi subaru justy bulup alın bence ankarada çok vardı. yakıt sarfiyatı falan da az olur..

  • yuto  (31.03.09 00:10:42)
Lada Niva candır, canandır, düz duvara tırmanan bir leopardır. Ama son derecede gereksizdir. Opel Corsa al, toyota yaris al, nissan micra al.Lada Niva masraf çıkaracak çünkü sana.

  • sinuzit  (31.03.09 09:53:47)