İşe girsem mi?

Bu sene bir mûcize olur da aldığım bütün dersleri geçersem okulu bitireceğim. Bunun için de iyi çalışmam gerekiyor tabi...

Diyorum ki işe de girsem mi? Geçen sene işe gireyim okulu da yanında götürürüm dedim beceremedim(1 sene çalıştım ayrıldım) ama kendi öküzlüğümden tabi... İş SAP bu arada... Yeni işte ABAPçı da olabilirim modülcü de...

İşe girmeyip okula kasacaksam eğer(derslere girmeye utanıyorum malum 9.sene kart bir adam oldum. Yoklama çok sorun olmaz zannediyorum ama derslere girersem tabi iyi olur.) ayrı bir eve çıkmam lazım kesin... Evde olmuyor. Ama bir sene işsiz o morali bulabilir miyim bilmiyorum. İşliyken moralim daha iyi oluyor.

İşe gireceksem de ayrı eve çıkabilirim ama ikisini götürür müyüm bilemiyorum. İşe girince hem cebim para görür, kendimi yarrak gibi hissetmem o kadar hem akrabalar okulu sormuyor işe girince... İşe girince de ayrı eve çıkabilirim.

Hem iş de sıkı çalışıp hem de bir senede 20 ders verebilen var mı? (İlk dönem 11 ikinci dönem 9)

Akıl verin. Araftayım.

ise girme bence. 20 ders veremezsin

  • charlotte blanc  (14.09.13 14:07:03)
verebilen yok da sen ol. Seni ornek verelim gelenlere. 20 dersle is yurumez tabi. Bi sene sik disini.

  • karpuzpeynirekmeksu  (14.09.13 14:12:28)
first things first

once ders sonra is

gucu dagitmayin
  • compadrito  (14.09.13 15:04:08)
20 ders veren çok gördüm. ben olsam yardırırdım derslere. bitsin artık.

  • icim urperiyor  (14.09.13 16:13:56)