Spordan geldim, evde donmuş kıyma var, çok seri olarak bu kıyma ile ?

Ne yapabilirim? Diyet yapıyorum ayrıca daha doğrusu sağlıklı beslenmeye gayret ediyorum ama zorda kalırsam kıyma kavurma da yapabilrim ama daha farklı alternatif neler olabilir? yaklasık 200 gram kadar

Kıymalı yumurta olabilir, kıymalı patates yemeği olabilir (çok seri olmaz gerçi). Kıyma dışında başka ne var, sadece kıyma ile tarif vermek zor.

  • whoosie  (11.09.13 22:40:55 ~ 22:41:21)
mikrodalgada çözdürüp tuz+baharat ile köfte yapılabilir

  • GibsonRules  (11.09.13 22:41:01)
benim de aklıma direkt kıymalı yumurta geldi

  • ermanen  (11.09.13 22:41:53)
sogan varsa soganlari ince ince kiy
azicik yagda kavur sonra kiymayi ilave et
yine vrsa domatesleri de cok ince kiy ve icine ilave et. boyle guzel bir sey olur

ve hatta yumurta varsa en son uzerine kir kiymali yumurta olur yesillikurucusu.com

afiyet olsun
  • exlibris  (11.09.13 22:42:53)
benim de aklıma kıymalı yumurta geliyor ama kilo vermeye calısıyorum, cok kilolu değilim de göbek var eritmeye cabalıyorum simdi kıymalı yumurta yersem 2bucuk saat basket oynadım, yazık olmaz mı orada yaktıklarıma? :(

@whoosie, evde kıyma var, sebze türü patlıcan var galiba, valla yumurta var pek bir şey yok :( sanırım k.y. yiycem :(

@gibsonrules, mikrodalgam yok
  • sahipsiz  (11.09.13 22:43:18)
onunla hiçbir şey yapmaman gerekiyor. saat 11. bu saatten sonra yemek yenmez. ne yersen ye zararına olacak yani. o diyet bozulacak.

  • kamera motor  (11.09.13 22:47:46)
evet ama iki öğün yedim bu gün vücudum ihtiyac duyuyor.

  • sahipsiz  (11.09.13 22:49:05)
yumurtanın sadece beyazıyla yesen? hem de protein olmuş olur vücuda. vücutcular yiyor ya hani spordan sonra?

  • eofor  (11.09.13 22:53:53)
Kıymalı yumurta +1. Ekmeksiz ye bir şey olmaz.

  • arnold schwarzeneger  (11.09.13 22:54:01)
diyet yapıyorsak eksik ye, fazla yeme.

saat 8'den sonra bir şey yenmez, yenmemeli. yağsız süt iç, peynir ye ve uyu. en temiz yöntem budur.
  • kamera motor  (11.09.13 23:05:24)
Yoğurt ye uyu, yumurta yenir mi bu saatte ve diyette!

  • damba  (11.09.13 23:09:23)