İş görüşmesi için giyeceğim renk

Füme takım var, italyan kesim. ceketini giymeyeceğim sadece gömlek kravat pantolon, uyar mı? ayrıca eğer uyarsa bir tane buz mavisi gömlek ve gömleğe uygun lacivert beyaz çapraz çizgili kravat var.

ya da gül pembesi gibi ( bir adı vardı unuttum )gömlek ve ona uygun, bordomsu bir kravat...
sizce hangisi uygun füme pantolona? ve tabiki bir iş görüşmesine.

Fümeyle gül pembesi güzel olur. Benim oyum ona.

  • bojangles  (11.09.13 12:20:06)
kesinlikle bordo.

  • Absinthe75c  (11.09.13 12:23:36)
ceketini neden giymiyorsun? bence kesinlikle ceketini de giy. sdece gomlekle yarim gibi olur.

  • exlibris  (11.09.13 12:24:17)
izmirdeyim hava çok sıcak o yüzden :S
nasıl katlanacağım cekete bu sıcakta?

  • sahipsiz  (11.09.13 12:29:24)
ilk iş görüşmesinde lacivert renk etkili oluyormuş, mülakat taktiklerinde okumuştum.

  • bilgisayar muhendisi adayi  (11.09.13 12:32:24)
cekete mecbur muyum?

  • sahipsiz  (11.09.13 12:40:41)
lacivert karşındaki insana güven veriyormuş, bence onu seç, bir de füme pantolon mavi gömlek lacivert kravat olmaz, aşağı indikte renklerin koyulaşması lazım, koyu renk bir pantolon seç, çok dikkat etmezler diyorsan da istediğini giyin.

  • iron nick  (11.09.13 12:43:10)