Amino Asit + Protein Tozu

Amino Asit (gaspari aminomax 8000) + Protein Tozu (optimum whey) birlikte nasıl kullanılır?

sadece antrenman gününü soruyorum.

protein tozlarını da amino asitler oluşturuyor. niye böyle iki farklı ürün var merak ederim hep. aynı şey oldukları için benzer şekilde hemen antrenman öncesi ve sonrası alınması mantıklı bence

  • hohenheim of light  (10.09.13 23:54:52)
abi ne olursa olsun çok kilolu yada aşırı zayıf değilseniz doğaldan şaşmayın bırak o bicepsler 2değilde 3ayda olsun o besin takviyelerini bıraktıktan sonraki bir ayda çok üzülürsün

  • denizrocket  (11.09.13 01:09:09)
Amino'yu antrenmandan önce, tozu sonra al. Gün içinde yediğin bir öğünde protein kaynağı az ise, üstüne bir ölçek toz iç.

  • arnold schwarzeneger  (11.09.13 09:12:46)
denizrocket, klişe yaptığının farkında mısın? şehir efsaneleriyle yaklaşmaya devam: "protein tozu aldı, ertesi sabah ölü bulundu şok şok şok"
inanma arkadaşım sen bu boş laflara. kullandığım zaman da oldu, kullanmadığım zaman da. sporu çok uzun süreli bırakmazsan hiçbir şekilde çökmez vücut. 4 ay sporu bıraktım öncesinde deli gibi amino+protein tozu alıyordum. en ufak bir çökme yaşamadım. gözle görülen bir çökme olmadı diyeyim. haftada birkaç kez şınav-barfiks yapıyordum o kadar. yeniden başladım, 1 ay oldu ve 5 aydır da toz almıyorum -birkaç hafta içinde alacağım orası ayrı- vücut hala diri, hala sağlam. inanılmaz da kondisyon var.

  • papillon7  (11.09.13 15:15:01)