cemaad evinin bozuk zili

selam genşler, şimdi bizim karşıda ablalı bir cemaat evi var ve bunların zili bozuk.

arada aşağıdan bizim zile basıyorlardı biz de arada dalgınlıktan açıyorduk. fakat bugün ayıktım ki bunlar gelen gidenlere bizim zil numarasını verip yandan bizim zili duyunca kendileri otomatiğe basıyorlarmış.

şimdi ben bunlara nasıl bir piçlik yapabilirim? illa cıngar mı çıkarayım? aşağıdaki zile cemaat evi değildir basmayınız yazmak geldi aklıma ama başka noolabilir?

İlk evvela git bi' uyar. Rahatsız oluyorum de. Devam ederse zil çaldığında onlar basınca açar kapıyı bekler, kavga çıkartırsın. Korkak tipler oluyorlar genelde. Çekinme.

  • Dunedan  (10.09.13 19:15:42)
bi defa uyar, baktın devam ediyor bir daha ki sefere elinde bira şişesi ile kapıya çıkarsın biter. harbi tırsak oluyorlar.

  • seyduna6687  (10.09.13 19:28:38)
biraz masraflı olur ama; zile basıldığı zaman active olacak bir düzenek ile ses sistemine bağlantı kurup, hiç hoşlanmayacakları tarzda bir müzik çalmasını sağlayabilirsin. boğaziçi caz korosu (çapulcu musun vs.) filan ne biliim.

  • vb  (10.09.13 19:34:56)
uyarırsanız sorun çıkarmazlar.

  • vizdilva  (10.09.13 19:35:44)
in senin numaranla onların numarasını değiştir düğmelerde. göt gibi kalsınlar

  • ramos bien  (10.09.13 19:45:38)
zili sök bomba ateşleyici sistem kur.

  • goodz  (10.09.13 20:11:15)
öncelikle güzellikle haber vermeden atraksiyona girmeyin

  • ceycey e  (10.09.13 20:21:17)
zile düzenek kur, zile basılınca penis fırlasın çalana doğru.

  • cedric tweedledee  (10.09.13 20:34:57)
diz bira şişelerini merdivenlere

  • denizrocket  (11.09.13 01:18:04)