[]

Tablet pc

İlkokul birinci sınıfa başlayan kızımın öğretmeni okulda kullanması için bizlerden tablet istedi. İnteraktif eğitim yapılacakmış. Oğlum da aynı okulda ikinci sınıfta ama onun öğretmeni istemedi. Üstelik anladığım kadarıyla cd sürücüsünün de olması lazım çünkü cdrom kullanacaklar. Şimdi ben yalnızca internete bağlanma ve cd sürücüsü olan minimum ne alabilirim bu çocuğa? Sınıfında herkesin varmış zaten. Benim yok diye ağlıyor. Oğlan da ona alırsanız ben de isterim diye tutturdu. Durduk yere masraf ama eğitim için olduğundan artık, el mahkum.
 
Tablet pcden kastınız nedir? Çünkü tabletlerde cdrom yok, 1. sınıf öğrencisine de laptop aldırmazlar herhalde? Biraz daha açık olursanız daha yardımcı olabiliriz.


  • darksoul  (10.09.13 15:15:24) 
İşte evet ben de o yüzden şaşırdım yaa. Tablet diyor hoca. cd leri gösterdi bunlarla çalışacağız dedi. Tabletin neresine sokacak o cdleri bende anlamadım. Gidip bir konuşayım tekrar.


  • old possum  (10.09.13 15:18:46 ~ 15:18:59) 
hoc sacmalamıs.


  • jamswety  (10.09.13 15:32:14) 
netbook demek istemiş olabilir. Ayrıca kullanacakları şey program değil de dvd video falansa, netbook'a benzer dvd oynatıcılar var ekranlı falan. Onlar da olabilir.(bir akrabam 3 yaşındaki çocuğuna bununla çizgi film izletiyor mesela ;)

şöyle: www.teknosa.com
  • rodriguez2  (10.09.13 15:48:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.